09.01.2022, 21:00

У Рівному виступить органіст з Харкова

Адже уже 11 січня відбудеться відкриття відомого міського фестивалю "Органний собор".
11 січня (вівторок) 19.00

Відкриття органного фестивалю «Органний собор – 2022»

Станіслав Калінін (орган, м. Харків).


фото з organ.rv.ua
фото з organ.rv.ua


Станіслав Калінін – соліст Харківської обласної філармонії, органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст.
Народився в 1976 році в Харкові. Музичну освіту здобув в Харківській середній спеціальній школі-інтернаті. Закінчив історико-теоретичний факультет Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (1998), другу вищу освіту за спеціальністю «орган» здобув у Національній музичній академії України (2008, клас професорки Г.В.Булибенко). Професійну майстерність удосконалював в магістратурі Санкт-Петербурзького державного університету (2008). Брав участь в різноманітних майстер-класах.
Лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу ім. С. Прокоф’єва в номінації «камерно-інструментальний ансамбль» (2000), стипендіат Вагнерівського фестивалю в м. Байройт (Німеччина, 2002). Неодноразово брав участь і був відзначений дипломами як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах в Угорщині (г. Варпалота), Росії (Москва, Нижній Новгород), Білорусі (Мінськ), Україні(Київ, Львів, Запоріжжя, Ялта, Харків), на Міжнародному конкурсі ім. М. Лисенка (Київ, 2012) також отримав звання «Кращий концертмейстер конкурсу». У 2009р. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України та Подякою Прем’єр-міністра України.
З 1999 року почав виступати з концертами як піаніст Харківської обласної філармонії, як органіст – з 2002 р. В 2006-2008 роках був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.
Активно концертує в Україні, Росії, Молдові, Польщі, Німеччині, Китаї (Великий Театр Ханчжоу, 2013), США (в т.ч. Національний Собор Вашингтона, 2015). У травні 2010 р брав участь у Фестивалі «Українська весна в Польщі» (м.Познань).
Автор власних перекладів інструментальної та вокальної музики для органа, в т.ч. опери В.Губаренка «Монологи Джульєтти».

У програмі:
– Л. В’єрн Cathédrales («Собори») ор.55, №3

– К. Бальбатр Два Ноеля: Приход Різдва; Коли Ісус народжується…

– Й. С. Бах «Nun komm, der Heiden Heiland»

(Дві прелюдії на тему різдвяного хоралу

«Се грядет язычников Спаситель») BWV 659, 661

– Й. С. Бах Фантазія Соль мажор BWV 572

– Й. Райнбергер Пасакалія мі мінор з Органної сонати №8, ор.132

– А. Гільман Три Ноеля з ор.60:

Offertoire sur un Noël Espagnol («Іспанський Ноель»)

Élévation sur le Noël Carcassonnais: «Ecoute, Michel» («Ноель з Каркассона»)

Chant du roi René: Noël Provençal (Sortie) («Ноель з Прованса, Песнь Короля Рене»)

– Л. В‘єрн Дзвони Хінклі (з П‘єс–фантазій, 4ий зошит) ор.55, №6

Купити квитки можна за посиланням: https://organ.rv.ua/event/vidkry-ttya-organnogo-festy-valyu-organny-j-sobor-2022/?event_date=2022-01-11

Або у касі органного залу.