Де і як правильно зберігати ліки в домі: корисні поради
Місце зберігання
Найчастіше ліки втрачають свої властивості через те, що людина тримала їх в неправильному місці. Будь-які медикаменти не переносять прямих сонячних променів, тому вони завжди повинні стояти в темному місці. Інакше під впливом променів сонця в скляних баночках або ампулах можуть відбуватися хімічні реакції, які неможливо помітити неозброєним оком. Лікарський препарат втрачає всі свої цінні властивості. Більш того, прийом подібних засобів може привести до серйозних наслідків, таких як отруєння організму. Слід тримати в темній шафі або спеціальній аптечці навіть ті ліки, які людина приймає щодня, інформує Ukr.Media.
Експерти назвали ванну кімнату одним з найменш підходящих місць для зберігання медикаментів і матеріалу для перев'язки, оскільки вони легко поглинають вологу, рівень якої завжди підвищений в подібному приміщенні. Кухня теж не найкращий варіант для ліків. Тут постійно змінюється температура повітря і рівень вологи. Значна частина лікарських препаратів повинна зберігатися при кімнатній температурі. У деяких випадках їх слід класти в холодильник. Зазвичай, ця інформація вказується на вкладиші.

Температура повітря
З окремими видами ліків слід бути особливо уважними. Йдеться про препарати, які втратять всю ефективність всього за одну годину, якщо залишити їх в місці, де температура повітря перевищує 25 градусів. Якщо це сталося, то термін придатності скорочується до 1 місяця. Деякі ліки, наприклад, нітрогліцерин, не можна буде приймати вже через один день.
Щоб бути впевненими, що призначені ліки подіють на організм правильним чином і не спровокують додаткові проблеми зі здоров'ям, краще тримати їх на дверцятах холодильника. Тут температура не спускається нижче позначки 2 градуси тепла, і не піднімається понад 8 градусів тепла. Однак при низьких температурах всі корисні властивості антибіотиків, вітамінів, сиропів, відварів, очних крапель зникають. Рекомендується завжди уточнювати в аптеці умови зберігання ліків.

Чи потрібно пити антибіотики, коли вкусив кліщ

На травень припадає початок активності кліщів, які живуть у ґрунті й можуть атакувати людей, які сідають відпочити на молоду весняну траву. Кліщі можуть переносити десятки патогенів, які викликають зокрема бореліоз, відомий також як хвороба Лайма.
переглядів: 843
Коли буде Переполовенна середа 2022

Переполовення або як цей день називають Рахманський Великдень у різні роки припадає на різні дні. Дізнайтеся, коли його чекати у 2022.
переглядів: 507
У Міжнародний день сім'ї на Рівненщині побралися 5 пар

Справжньому коханню війна не завада. Серед тих, хто вчора став на рушник щастя є і військовослужбовці.
переглядів: 457
Оладки з яблуками - унікальний рецепт звичних оладок

Коли немає часу на те, щоб готувати важкі десерти, на допомогу прийде цей простий та ніжний рецепт яблучних оладок!
переглядів: 509
Домашня шаурма за найпростішим рецептом - готуємо

Цей рецепт шаурми безсумнівно сподобається кожному, хто спробує.
переглядів: 446
Як приготувати домашні чебуреки, що тануть в роті: рецепт

Запашні та хрумкі чебуреки, повз яких не зможе пройти ніхто! Цей рецепт точно стане вашим фаворитом!
переглядів: 3179
На Рівненщині працює телеграм-бот, що допомагає знайти роботу

Телеграм-бот @work_in_Rivne_region для працевлаштування продовжує працювати на Рівненщині. Там протягом п’яти тижнів розмістили 272 вакансії.
переглядів: 578
Яблучна шарлотка на сковороді: швидко та дешево

Виходить дуже ніжною та смачною! Обов'язково спробуйте приготувати цей простий десерт, аби порадувати себе та близьких.
переглядів: 4240
4 варіанти закусок в тарталетках - готуємо

Існують моменти, коли гості вже на порозі, а до столу нічого немає. Тоді кожній господині знадобляться прості рецепти, що врятують ситуацію. В цьому випадку це рецепти чотирьох видів тарталеток, що готуються швидко, а смакують краще, ніж те, над чим треба довго стояти.
переглядів: 1508
Як видалити весь бруд з кишківника, схуднути та оздоровитися? [+ПОРАДИ]

Спробуйте врятувати свій кишківник від багатолітнього слизу, калових каменів і паразитів, завдяки 1-3 денних ложок борошна з насіння льону. При цьому ви повністю збережете мікрофлору кишківника.
переглядів: 944