22.01.2022, 15:25

Приймають заявку від громад Рівненщини на конкурс

Подати заявку можна до 25 січня цього року. Триває щорічний обласний Конкурс проєктів розвитку територіальних громад на 2022 рік.
Участь у конкурсі можуть взяти проєкти, розроблені сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проєкти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Вони повинні відповідати одному (або кільком) з 6пріоритетних напрямів: проєкти співробітництва громад, організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню, розвиток туристичної діяльності, підвищення безпеки життя, підтримка соціальної згуртованості громад.

Проєкти, які подаються на конкурс повинні сприяти досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 рр.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою “На Конкурс”.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

За повідомленням з Рівненської ОДА.
БесплаткаПанасюк

АвтовикупТріадаАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ