25.01.2022, 14:00

25 січня: сімейний гороскоп для усіх знаків Зодіаку

Дізнайтесь, що вам віщують зорі на сьогодні.
Овен
Як же важко балансувати сімейне життя і роботу! Сьогодні це буде особливо нелегко, тим більше що Нептун в несприятливому аспекті зробить всіх дуже образливими ... Єдина втіха - усвідомлювати, що з тими ж проблемами щодня стикаються мільйони людей по всій планеті.

Телець
Ваші близькі будуть просто щасливі! А все тому, що Ви нарешті почнете проводити з ними достатньо часу. Всьому виною благотворний вплив Сатурна.

Близнюки
Сімейне життя Вам сьогодні буде не в радість, важко буде знайти час і сили для чоловіка / дружини та дітей. Тримайтеся! Скоро душевна рівновага до Вас повернеться.

Рак
Безліч дрібних домашніх проблем неабияк зіпсують Вам настрій. Найкраще сьогодні шукати усамітнення і намагатися якнайменше спілкуватися з людьми.

Лев
Якщо останнім часом Ви мало спілкувалися з дітьми, саме час виправитися. Роль батька чи матері нелегка. Однак Ви будете з готовністю виконувати її і опинитеся на висоті. Діти принесуть Вам масу радості і наповнять Ваше життя сенсом.

Діва
Нинішній аспект Плутона загрожує деякими складнощами у відносинах з близькими. В одних випадках мова йде про проблеми з батьками, в інших - клопоти будуть виходити від дітей, які можуть почати бунтувати проти Вашого батьківського авторитету.

Терези
Відносини з близькими можуть зіпсуватися через Ваш нестабільний настрій. Ви схильні будете ображатися на будь-які, навіть уявні спроби обмежити Вашу свободу. На жаль, жага незалежності не може бути задоволена з цілком об'єктивних причин.

Скорпіон
Сьогодні хороший день для планування або укладення шлюбу, так що якщо Ваші діти або онуки готуються зв'язати себе вузлами шлюбу - в добру путь! Крім того, сьогодні відмінний день для переїзду або ремонту.

Стрілець
Рідні можуть підкинути клопоту, проте завдяки позитивному настрою Ви зможете впоратися з усіма проблемами. Завдяки сміливості і добрій волі Ви зможете налагодити обстановку в будинку.

Козеріг
Вам буде нелегко налагодити діалог зі своїми близькими. Можливі найрізноманітніші недомовки і непорозуміння. З позиції влади і авторитету проблему вирішити не вдасться, але і замкнутися в собі - не вихід. Постарайтеся налагодити спокійний, довірливий діалог. Ваші зусилля принесуть плоди.

Водолій
Вам важко буде знайти спільну мову з дітьми. Дуже важливо не звертатися до емоційного шантажу; в цьому випадку довіра буде втрачено надовго.

Риби
На Ваші відносини з близькими будуть впливати Уран і Нептун, які обіцяють чимало приємних сюрпризів - а також сюрпризів не надто приємних. Зокрема, Уран може вселити Вашим дітям гостре прагнення до свободи і незалежності, і Вам доведеться постаратися, щоб адаптуватися до нового стану справ. Вірте в себе і в близьких: нічого поганого вони, втративши Ваш контроль, що не нароблять.