Через росіян заборонили прохід суден у Чорному морі
Скасували попередження про перекриття окремо визначених координатами районів Азовського моря у зв’язку з російськими військовими навчаннями.
Але залишила в силі аналогічні приписи щодо координат у Чорному морі. Рух суден рекомендованими шляхами до морських портів України в Чорному морі зможе здійснюватися лише з відхиленням від рекомендованих шляхів, в обхід зон проведення бойових стрільб.
У вузькому проміжку акваторії судна все ж зможуть проходити в порти, це значить, що повної блокади немає. Водночас діятимуть обмеженнями за осадкою суден – тобто дійти до пункту призначення зможуть не всі.
Про це повідомляє Економічна правда.
Нагадаємо, Франція посилила правила в'їзду для українців. Путін вдав, що спить, коли вийшла українська збірна.

"Пакунок школяра" обернувся втратою 20 тисяч для мешканки Прикарпаття

Поліція Івано-Франківської області застерігає громадян про нову шахрайську пастку в інтернеті під виглядом державної допомоги «Пакунок школяра». Аферисти використовують фейкові посилання у соціальних мережах, щоб викрасти кошти з банківських рахунків довірливих користувачів.
переглядів: 113
Зеленський підписав закон, що дозволить українцям мати кілька паспортів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який вводить інститут множинного громадянства в Україні. Про це глава держави повідомив у своїх соціальних мережах, що відкриває нові перспективи для мільйонів українців, які проживають за кордоном, та представників інших народів, що пов'язали свою долю з Україною.
переглядів: 180
Уряд Шмигаля йде у відставку: Прем'єр-міністр подав заяву про відставку після рекордних п'яти років на посаді

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль подав до Верховної Ради прохання про відставку з посади. Про це він особисто повідомив у соціальних мережах, додавши фото своєї заяви.
переглядів: 231
Воєнний стан та мобілізацію подовжено до листопада 2025 року

Верховна Рада України схвалила чергове продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на території країни. Законопроєкти підтримала значна більшість народних депутатів, що свідчить про консолідовану позицію парламенту в умовах повномасштабної війни.
переглядів: 268
Головні новини та події за ніч: обстріли, заяви Трампа та санкції проти Росії

Ніч на 15 липня виявилася неспокійною як для України, так і для самої Росії. Обстріли, поранені, дим над стратегічним заводом і гучні політичні заяви — усе це стало частиною нічних подій.
переглядів: 233
Реклама