Як пройшла ніч на Рівненщині - 27 та 28 лютого
На увімкнений сигнал повітряної тривоги необхідно реагувати! Кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням, це відмінна робота наших ЗСУ. Пишаємося і дякуємо їм!
Комунальні служби області працюють в звичному режимі. Основні дорожні магістралі Рівненщини - розчищені. Працюємо над місцевими. На дороги області виїхало 40 одиниць техніки та 70 людей. Також, допомагаємо місту Рівне.
☝🏻На Рівненщині працює цілодобова гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб (мобільний - 098 505 83 25, стаціонарний – 0362 400 100).
27 лютого колцентр розселив 44 особи. З них 5 осіб залишається до закінчення бойових дій, інші транзитом (на одну ніч). Загалом з 24 лютого, область прийняла 182 особи.
Також діє гаряча лінія в Рівненській обласній військовій адміністрації – 0 800 500 078. На сьогодні на неї надійшло уже 1835 дзвінків. Найчастіше з пропозиціями різноманітної допомоги.
Триває і набір до підрозділів Сил спротиву Рівненської області. Лише за вчора записалося більше тисячі людей. Нагадаю, мова йде про добровольців, які мають зареєстровану зброю.
Довіряти варто лише офіційним каналам інформації. Не розповсюджуйте фейки і недостовірну інформацію.
Дякуємо ще раз нашим військовим, медикам, правоохоронцям, рятувальникам, волонтерам і кожному, хто допомагає нам сьогодні. Ви – молодці!
У Рівному обмежили продаж алкоголю у воєнний час.
Разом до перемоги!
Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Нагадаємо, Рівнещина під надійним захистом блокпостів
Масштабна автотроща у Гощі: п’ять авто понівечено, є постраждалі
Сьогодні, 4 лютого, близько 16:40 у селі Гоща сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода. За попередньою інформацією поліції, зіткнулося одразу п’ять автомобілів.
переглядів: 322
На Рівненщині виявили нетверезого водія без прав, який знову сідав за кермо
Дубенські патрульні затримали нетверезого водія, який керував автомобілем, не маючи на це права. Сідає за кермо без посвідчення чоловік вже не вперше.
переглядів: 193
Рівне завтра прощається з Героєм Миколою Савосіком, який загинув майже рік тому
У середу, 5 лютого, Рівне попрощається з героєм, який віддав своє життя за Україну. Микола Савосік, 33-річний воїн, загинув на Донеччині, захищаючи нашу країну від російських окупантів.
переглядів: 326
У Рівному студент підпалив авто військового за завданням російських спецслужб: неповнолітнього диверсанта затримали
У Рівному правоохоронці затримали 17-річного підлітка, який за завданням російських спецслужб підпалив автомобіль військовослужбовця ЗСУ.
переглядів: 290
Більше не пара: рівненський холостяк Терен та його обраниця розірвали стосунки
Олександр Терен та Інна Бєлєнь пішли різними шляхами. Стало відомо, що пара розійшлася.
переглядів: 241