Через аварію одна вулиця Рівного залишилась без води
Працівники Рівнеоблводоканалу працюють над відновленням водопостачання.
Замовити машину з питною водою можна за телефоном аварійно-диспетчерської служби 62-32-15, 050 375 40 70.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
вул.Червоногірська, Рівнеобводоканал, рівненська міська рада, водопостачання, без води
Російський літак сьогодні збив військовий з Рівненщини
![](/images/articles/2/small/1739028693.jpg)
Захисник України з Дубенщини відправив російський літак, що намагався атакувати українські позиції, до пекла.
переглядів: 364
Хмарно і з туманом: погода на Рівненщині
![](/images/articles/2/small/1738863432.jpg)
Прогноз погоди на неділю та понеділок - 9 та 10 лютого.
переглядів: 187
На парковці у Рівному загорівся легковик (+ВІДЕО)
![](/images/articles/2/small/1739038415.jpg)
Сьогодні, 8 лютого, рятувальники отримали повідомлення про загоряння моторного відсіку легкового автомобіля на парковці ТЦ "Велмарт".
переглядів: 211
У смертельну аварію потрапив мікроавтобус «Харків–Рівне»
![](/images/articles/2/small/1739032787.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася вночі 8 лютого на автодорозі Київ–Харків–Довжанський, поблизу села Верхоли Полтавського району. В результаті зіткнення міжміського мікроавтобуса та вантажівки загинув пасажир. Поліція розпочала кримінальне провадження.
переглядів: 267
Поліція розшукує дівчину, яка планувала поїхати на Рівненщину (ОНОВЛЕНО: Розшукали)
![](/images/articles/1/small/1522662019.jpg)
Сьогодні, 8 лютого, поліцейські отримали повідомлення, що Вишинська Дарина Григорівна, 2009 року народження, жителька міста Берестечко вчора, 7 лютого, пішла на навчання. А потім повідомила телефоном, що планує поїхати на Рівненщину.
переглядів: 210