На війні загинув 18-річний військовий з Рівненщини
Відомо, що Антон Радовенчик останній раз виходив на зв'язок 7 березня, тоді він перебував у Київській області. Хлопець ціною власного життя захистив нас.


ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого безвісти військового з Рівненщини

Офіційно підтверджено загибель 30-річного жителя міста Сарни — Олександра Валентиновича Губені, який раніше вважався зниклим безвісти.
переглядів: 56
Чоловіка, хворого на рак, судили за ухилення від мобілізації на Рівненщині

У Радивилівському районному суді винесли вирок чоловікові, якого звинуватили в ухиленні від мобілізації.
переглядів: 120
TruCam в дії: рівненські патрульні штрафують любителів швидкої їзди

Рівненські патрульні поліцейські продовжують активну роботу з виявлення та притягнення до відповідальності водіїв, які не дотримуються встановленого швидкісного режиму на дорогах міста та області.
переглядів: 121
Нетвереза та без прав: у Берегах патрульні зупинили 50-річну водійку ВАЗу

На Дубенщині патрульні затримали п'яну водійку, позбавлену права керування на 10 років. Відсутність прав та прийнята доза спиртного не стали перешкодою для жінки сісти за кермо за порушити ПДР.
переглядів: 163
На Рівненщині судитимуть лікаря-хабарника

У Рівненській області завершено досудове розслідування щодо 41-річного лікаря-травматолога з селища Рокитне, якого обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди за обіцянку сприяння в оформленні групи інвалідності для своєї пацієнтки. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.
переглядів: 190