У Польщі змінили законодавство щодо перебування українців
▪ Всі, хто переїхав з України до Польщі після 24.02, мають право перебувати на польській території 18 місяців;
▪ Ті, хто в'їхав до Польщі без закордонного паспорта, повинні зареєструватися в urzędzie gminy/miasta та отримати ID карту (Tymczasowe Zaświadczenie Tożsamości Cudzoziemca);
▪ Громадяни України можуть офіційно працювати у Польщі;
▪ Візанти, що приїхали в Польщу або з продовженою візою по COVID-19, чиє легальне перебування в країні закінчується після 24.02, можуть залишитися до кінця 2022 року без права повторного в'їзду. На тих, хто мав дійсний безвіз, це не поширюється, треба робити карту.
▪️ Всі інші обов'язки та права українців у Польщі (фінансова допомога, видача номера PESEL, дозвіл для дітей здобувати освіту, безкоштовне медичне обслуговування тощо) зберігаються.

У Рівному учні на тиждень стали лікарями

Учні 9–11 класів, які стали учасниками освітнього проєкту «Медичні канікули» від Рівненської медичної академії, отримали змогу не лише отримати нові знання в галузі медицини, а й спробувати все на практиці.
переглядів: 273
Рівне вшанувало пам’ять двох захисників України

У Рівному віддали шану двом воїнам, які поклали своє життя за незалежність України – Олександру Карпюку та Петру Байдецькому.
переглядів: 318
Намагалися привласнити землю на березі Світязя: на Волині судитимуть групу осіб зо оборудки із землею

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо одного із заступників начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та двох його спільників, які намагались привласнити землі на береговій лінії озера Світязь.
переглядів: 267
День сміху: найкращі жарти, листівки та веселі побажання

1 квітня в усьому світі відзначають День сміху або День дурня. Це свято жартів, розіграшів і веселощів, коли люди намагаються обдурити одне одного без злого наміру. Головна мета цього дня – створити позитивний настрій і подарувати сміх оточуючим.
переглядів: 334
У Рівному народився син загиблого захисника України

Сьогодні у родині Олени Савенко з Оржева народився хлопчик Дем’ян.
переглядів: 459