Що краще: гідрогелева плівка, чи захисне скло на телефон
Захисне скло: міцне і надійне
Захисне скло – це спеціальний протектор, який створюється із загартованого скла із посиленням його властивостей за рахунок хімічної обробки. Його товщина може варіюватись у діапазоні 0,26-0,5 міліметрів, а стандартний показник твердості – 9Н. Захисне скло для телефона зазвичай складається із 5 основних шарів:
• Силіконова основа, за допомогою якої воно фіксується на «рідному» дисплеї смартфона;
• Стримуючий шар, який вбереже екран при ударі від розсипання на дрібні скельця;
• Антибліковий шар – із ним ви будете з комфортом читати з екрану навіть на яскравому сонячному світлі;
• Захисний шар, який, власне, і відповідає за те, щоб на екрані не було пошкоджень;
• Олеофобне покриття, забезпечує захист від вологи та легке очищення дисплею. За рахунок нього на екрані не залишається відбитків пальців і жирних плям.
У рекламі захисного скла можуть показувати, як по телефону б’ють молотком і він залишається неушкодженим. Однак при падінні чи ударі на асфальт як правило розбивається саме захисне скло, а сам дисплей залишається неушкодженим. Це дуже надійний захист.

Головні переваги захисного скла для телефону – це:
• Надійний захист від механічних впливів, ударів, падіння. На дисплеї не залишиться сколів чи подряпин;
• Легке встановлення;
• Візуальні властивості. Не викликає спотворення у передачі кольорів і роздільній здатності дисплею.
Є й недоліки, зокрема:
• При падінні розбивається, тому знадобиться заміна захисного скла;
• Вища, але не завжди (у порівнянні з гідрогелевими плівками) вартість;
• Більша товщина, яка змінює зовнішній вигляд смартфона.
При виборі захисного скла варто ретельно поставитись до вибору конкретної моделі. Так, бюджетні моделі нижчої якості можуть знижувати сенсорну тактильність дисплея, тобто він буде гірше реагувати на команди і дії користувача. Але у сучасного і якісного захисного скла таких недоліків немає.
Захисна гідрогелева плівка: інноваційний матеріал нового покоління
Захисні плівки створюються із новітніх полімерних матеріалів, які обробляються з однієї або обох сторін спеціальною клейкою речовиною – аби полімер можна було наклеїти на поверхню. Її випускають у трьох варіантах:
• Матова полімерна плівка – має антиблікові і олеофобні властивості, однак може спотворювати передачу кольорів і збільшувати зернистість зображення на дисплеї;
• Глянцева – її обирають найчастіше. Такий варіант характеризується дуже високою якістю зображення – вони не змінюють передачу кольорів, не зменшують роздільну здатність дисплея, а також не впливають на тактильні відчуття. У глянцевих плівках є додатковий захист від потертостей і подряпин. При виборі необхідно звертати увагу на параметр пропускної здатності світла, вона має бути не менше 99%;
• Дзеркальна – варіант із додатковими функціями. Коли дисплей смартфону вимкнути, він перетворюється на дзеркало, це виглядає досить ефектно. Однак саме через цю властивість можуть спотворюватись передача кольорів при ввімкнутому екрані.

До головних переваг гідрогелевих захисних плівок до смартфона відносять:
• Невелика товщина. Вона виміряються в мікрометрах і практично непомітна зовні. Окрім того, гідрогелева плівка фактично нічого не важить і не збільшить вагу телефону;
• Привабливий зовнішній вигляд гаджету. Цей плюс випливає із попереднього – плівку не видно, і телефон виглядає таким, яким його створив виробник;
• Доступна вартість;
• Надійність захисту від потертостей та подряпин.
Однак є і недоліки. Так, окремі різновиди можуть змінювати кольоропередачу, - щоправда, у сучасних моделях від відомих брендів цей недолік практично повністю виключений. Можуть виникати складнощі із наклеюванням. Якщо у процесі наклеювання між плівкою та дисплеєм залишиться найменша ворсинка чи часточка пилу, вона постійно заважатиме, і виправити ситуацію можна лише заміною плівки. Окрім того, плівка не захистить від значних пошкоджень – приміром, від падіння із великої висоти чи сильного удару.
Що обрати?
У обох варіантів є свої переваги і недоліки. Вирішувати вам – що вам важливіше, естетичні властивості чи надійність захисту. Але у будь-якому разі свій смартфон потрібно захистити. Тому обов’язково придбайте захисне скло або гідрогелеву полімерну плівку.

Бабл ті — нове покоління напоїв: чому він замінює каву та смузі у міських фуді
Ще кілька років тому слово «бабл ті» звучало для більшості українців як щось далеке й екзотичне. Сьогодні ж цей напій заповнює полиці вуличних фуд-кортів, кав'ярень, торгових центрів і навіть великих продуктових мереж.
переглядів: 74
Рецепт 5-хвилинка від Клопотенка: готуємо вітамінне смузі на сніданок

Цей напій точно стане вашим улюбленим ранковим ритуалом. Євген Клопотенко радить приготувати легке та корисне смузі з селери, зеленого яблука, банана та шпинату. Воно не лише насичене вітамінами, а й добре втамовує голод та додає енергії на пів дня вперед.
переглядів: 159
Саморефлексія та ризиковані пропозиції: астропрогноз на 24 липня

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 24 липня.
переглядів: 145
24 липня у календарі: традиції, прикмети та заборони

Православна церква 24 липня згадує святих князів-страстотерпців Бориса і Гліба. Це перші святі, яких канонізували на Русі.
переглядів: 197
Fashion Place: топовий магазин піжам Victoria's Secret і ось чому
Огляд асортименту піжам Victoria’s Secret в магазині Fashion Place: моделі, матеріали, особливості сервісу та поради з вибору піжами для різних сезонів.
переглядів: 60
Реклама