У Рівному викрили нарколабораторію
Відомо, що до діяльності лабораторії причетні двоє жителів міста, яким 39 та 43 роки. Зараз у суді щодо них розглядають інші провадження за аналогічні злочини.
За словами прес-служби поліції, злочинців затримали у четвер, 21 квітня, на вулиці Соборній. Під час поверхового огляду в них виявили 20 упаковок речовин, з яких виготовляють наркотики. Речовини містили псевдоефедрин.
Коли поліція обшукала помешкання чоловіків, знайшла там пакет з метамфетаміном, а також 100 грамів соляної кислоти та лабораторне обладнання для виготовлення психотропних речовин.
Усі вилучені предмети відправили на експертизу.

вулиця Соборна, незаконна діяльність, нарколабораторія, наркотики, метамфетамін
Рівненські аграрії вже обмолотили 45% озимого ячменю

На Рівненщині розпочалася важлива сільськогосподарська кампанія – жнива-2025. Аграрії області вже активно збирають ранні зернові культури, демонструючи перші обнадійливі результати.
переглядів: 42
Спека і грози: яку погоду чекати на Рівненщині?

У Рівненській області вже зовсім скоро знову потеплішає. За прогнозом синоптиків, очікується здебільшого суха та спекотна погода, лише в понеділок вдень можливий дощ із грозою.
переглядів: 217
Понад 8 тисяч школярів із Рівненщини навчаються за кордоном: що з цим буде робити МОН?

Наразі понад 8 тисяч учнів із Рівненської області продовжують здобувати освіту за межами України.
переглядів: 287
Заліз через вікно і викрав 18 тисяч: у Рівному пограбували кав’ярню

У Рівному правоохоронці оперативно затримали молодого чоловіка, який проник до мобільної кав’ярні та викрав з каси 18 тисяч гривень.
переглядів: 429
Двох Героїв із Рівненщини посмертно нагородили орденами «За мужність»

У Деражненській громаді на Рівненщині 9 липня відбулося вручення державних нагород родинам двох загиблих Захисників — Тараса Стецюка та Юрія Гаврилюка.
переглядів: 499
Реклама