Як отримати компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб
✅не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву в Центр надання адміністративних послуг у місті Рівне (м. Рівне, майдан Просвіти, 2) або у відділ по обліку та розподілу житла виконавчого комітету Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Шевченка, 45);
✅в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
Нагадаємо, для отримання компенсації власник жилого приміщення повинен з 1 до 5 числа кожного місяця подати заяву в ЦНАП або у відділ по обліку та розподілу житла виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів:
✅протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи;
✅з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб;
✅але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.
До слова, загальна сума компенсації власнику жилого приміщення визначається шляхом визначення добутку загальної кількості людино-днів на суму компенсації за кожен людино-день. Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні.

безкоштовне житло, оренда житла Рівне, переселенці, прихисток, компенсація за житло, війна 2022
Найкращі вірші та цитати Великого Кобзаря Тараса Шевченка

Щорічно 9 березня Україна святкує день народження найбільш знакового поета – Тараса Шевченка. Його вважають одним з найпотужніших голосів України у світовій літературі і справжнім пророком. У 2023 році минає 209-та річниця від дня народження видатного генія Тараса Шевченка.
переглядів: 4607
Трагедія на Одещині: підліток загинув під час фотосесії з рушницею

На Одещині розслідують обставини загибелі 16-річного хлопця, який отримав смертельне вогнепальне поранення під час фотографування з рушницею. Трагічний інцидент стався ввечері 7 березня в Подільському районі.
переглядів: 517
У Грузії відбулися марші та мітинги з нагоди 100 днів антиурядових протестів

У п’ятницю, 7 березня, у кількох містах Грузії відбулися масові акції, присвячені 100-му дню з початку антиурядових протестів. Учасники вимагали проведення дострокових парламентських виборів і звільнення близько 50 осіб, яких затримали в межах кримінальних проваджень.
переглядів: 497
Захисникам України може загрожувати оточення на Курщині, - ЗМІ

Близько 10 000 українських військових опинилися під загрозою оточення через прорив російських військ на стратегічному напрямку. За інформацією The Telegraph, ситуація загострилася після припинення Сполученими Штатами обміну розвідувальними даними з Києвом, що надало армії РФ більшу свободу дій.
переглядів: 477
Рашисти цинічно і жорстоко знову атакували Україну

Росія вкотре напала на Україну дронами: загиблі на Харківщині, удари по Одесі, Полтавщині та Сумщині.
переглядів: 1194