22.05.2022, 19:10

У Рівному запрацює 10 дитсадків: за яких умов

В понеділок, 23 травня, у Рівному запрацює десять дитячих чергових садочків.
Повідомив мер міста Олександр Третяк.

Так, затвердили перелік із десяти дошкільних навчальних закладів № 2, 39, 17, 45, 37, 56,51, 52, 32, Квасилівський ЗДО, в яких відновиться робота вже від завтра. Тобто мова йде про 53 групи, які зможуть прийняти до 800 дітей.

За яких умов:

Садочки працюватимуть в обмеженому режимі — з 8.00 до 15.00 з обідом, але без сну. Такий графік обрали, зважаючи на досвід інших міст, які дозволили роботу дошкільних навчальних закладів. На жаль, переносити чи переміщати діток в укриття під час обіднього сну у разі тривоги неможливо — діти нервують, складно зробити це у належному порядку й темпі.

У групи набиратимуть не більше 15 діток. З ними працюватимуть не лише їхні вихователі та помічники, а й додаткові працівники з тих груп та садочків, які поки не відкрились. Також з усіма працівниками проведуть інструктажі та навчання з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Першочергово до дитячих чергових садочків візьмть дітей, двоє батьків яких (або одинокі мама чи тато) працюють в критичній інфраструктурі: ЗСУ, правоохоронні органи, ДСНС України, цивільний захист, охорона здоров’я, хімічна промисловість, транспорт, електроенергетика, інформаційний сектор, телекомунікації, фінансовий сектор (за умови надання довідок з місця роботи).

Окрім того, під час засідання ТЕБ та НС рекомендували приватним дитячим садкам відновити освітній процес за умови дотримання усіх вимог.

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ