Ми у Facebook
31.05.2022, 17:22

Чи можливий напад Білорусі на Рівненщину?

Зараз все частіше обговорюють те, чи є ймовірність нападу з сторорни Білорусі.
У зв'язку з початком проведення провокацій зі сторони Білорусі на півночі України, багатьох мешканців областей, які межують з країною-агресором, в тому числі і Рівненщини, почало хвилювати питання можливості нападу "бульбашів".


Ще у грудні 2021 року на просторах інтернету почали набирати популяроності статті,у яких говорилося про можливості нападу. Саме з того періоду часу, росія почала стягувати війська до різних кордонів.

- Хоча на той період часу, путін був попередженний про можливість накладання санкцій зі сторони США та інших західних сусідів на його країну-союзника, - пише armyinform. - Поки Білорусь формально не бере участі у війні, яку росія почала в Україні, але Москва використовує територію Білорусі та її інфраструктуру для забезпечення своїх військ.

За словами начальника Рівненської ОВА, Віталія Коваля: "Ми бачимо постійне нагнітання ситуації з боку пінічного сусіда. Але ми готові до супротиву.

За даними з hromadske та даними генштабу ЗСУ, станом на 23 травня на Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил Білорусі виконуюють завдання з покриття українсько-білолруського кордону.

Загроза ракетно-бомбових ударів посилюється, у звязку з стягненням ракетних комплексів "Іскандер" до кордонів з Україною. А 26 травня неподалік білорусько-українського кордону Волинською областю пройшли військові навчання ЗС РБ. Білоруси наголосили, що усі заходи відбуваються у рамках тактичних начань без загрози для цивільних мешканців.

На правах реклами