4-річна дитина заспівала "Ой у лузі червона калина" в гучномовець пожежного авто
Там зазначають, що Аделіна, донька працівника ДСНС України, знайшла спосіб ефективно використати гучномовець у пожежній автівці. Його вона застосувала для того, аби її краще чули.
"Тато рятувальник – не лише круто і гордо, а й чудова можливість отримати приз за найоригінальніше виконання улюбленої пісні українців "Ой у лузі червона калина", - коментують ситуацію в ДСНС.


Пересідаємо на двоколісний: чи готовий Луцьк до велосипедистів?

Луцьк - чудове гарне історичне місто. Якщо ви не знаєте, де цікаво провести вихідні або просто свій вільний час - їдьте у серце Волині. Тим більше зараз, коли крім банальної прогулянки вулицями Луцька, можна влаштувати собі мандрівку велосипедами.
переглядів: 648
Юрій Погуляйко розповів про ситуацію на українсько-білоруському кордоні

До українсько-білоруського кордону повсякчас прикута увага жителів Заходу України, адже потенційна небезпека нападу Білорусі існує. Очільник військової адміністрації Волині інформує про поточний стан справ у цій точці кордону.
переглядів: 1258
УВАГА: У Луцьку подорожчав проїзд у громадському транспорті

На черговому засіданні виконавчого комітету розглянули питання “Про затвердження видів та номінальної вартості електронних квитків для товариства з обмеженою відповідальністю “СІТІ КАРД СИСТЕМ”.
переглядів: 1561
Актору Арнольду Шварценеггеру подарували луцьку вишиванку

Американському актору і політику, колишньому бодібілдеру Арнольду Шварценеггеру подарували вишиванку від відомого луцького етнобренду Edelvika.
переглядів: 1341
З 1 червня у Луцьку відновлять роботу 6 дитячих садків

З 1 червня, у Луцьку відновлює свою роботу 6 чергових дитячих садочків. Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук.
переглядів: 2031