Головне не схибити, - чому рівняни обирають "водник"
Безумовно, дитячі хобі та захоплення мають величезний вплив на майбутнє людини, зокрема на вибір ремесла, котре стане невід’ємною частиною її життя. Вибір професії – це велика відповідальність насамперед перед самим собою, адже тоді у пошуках себе переосмислюєш усе своє існування, самостійно обираєш шлях і, долаючи перешкоди та здобуваючи неоціненний досвід, рухаєшся ним. Кожен інтуїтивно та свідомо відчуває, що йому дається краще, а, отже, вирішує, чому доцільніше присвятити своє життя. Тому тут найголовніше – не схибити.
Здобуваючи середню освіту, будь-який випускник школи часто замислюється про власне майбутнє.
Такою була і я. Я обрала майбутню професію, керуючись багатьма чинниками, але найголовнішим із них було усвідомлення свого покликання у цій сфері. Мені завжди були небайдужі долі людей, близьких чи зовсім не знайомих. Я з дитинства усвідомлювала важливість таких понять, як-от: чесніть, справедливість, неупередженість. Це і спонукало мене спинити свій вибір на професії юриста у найкращому, на мою думку, закладі вищої освіти – Національному університеті водного господарства та природокористування.
«Чому саме юрист?» – запитаєте ви. Відповім так: тому, що працюючи саме на цій ниві, я зможу боротися за права людей, відстоювати честь та гідність громадян, допомагати тим, хто цього потребує.
Безперечно, величезну роль у моєму професійному розвитку відіграє заклад вищої освіти, у якому я навчаюся, адже викладачі, практики та ментори мого університету – справжні професіонали та знавці своєї справи. Щодня вони невтомно діляться своїми знаннями та життєвим досвідом, надають актуальну та корисну інформацію та загалом – скеровують на правильний шлях.
Директор ННІП НУВГП, професор Валерій Іванович Цимбалюк, його заступники Інна Володимирівна Міщук та Вікторія Іванівна Гришко активно долучають до науково-виховної роботи. Допомагають пізнати багатогранність правничої діяльності Василь Борисович Пасічнюк, Юлія Валеріївна Градиська, Тетяна Вікторівна Водоп’ян та Валентин Олександрович Самороков. Юридичній риториці навчає Мирослава Юріївна Якимчук, а деталі адміністративного судочинства розбираємо з Андрієм Васильовичем Матвійчуком.
Викладачі Олена Владиславівна Подвірна та Василь Петрович Садовнік знайомлять з господарськими та цивільними процесами.
ННІП не лише навчає, а й всіляко підтримує всебічний розвиток студента, наповнюючи студентське життя культурно-мистецькими заходами. Проведення фестивалів, концертів, змагань та батлів тут є звичним явищем. Особливими є практичні заняття, адже вони проходять не лише у стінах університету, а й у партнерів інституту, організаціях, з якими співпрацює ННІП. Серед них – Центр безоплатної первинної допомоги, Центр експертиз, адвокатські бюро та ін. Коли спостерігаєш за буденною роботою юристів, адвокатів, суддей та безпосередньо береш участь в усіх процесах, тоді відчуваєш себе частиною чогось важливого.
Я вірю, що завдяки власному самовдосконаленню стану справжнім спеціалістом у сфері юриспруденції, авторитетним професіоналом та гідним представником благородної справи Феміди.
Анастасія Багатко
новини Рівного, Рівне, водник. нувгп, рівняни. національний університет водного господарства
На Рівненщині викрили канал незаконного переправлення ухилянтів за кордон
Правоохоронці Рівненської області затримали двох мешканців села Глинне, які організували незаконний перетин кордону для п’ятьох чоловіків призовного віку.
переглядів: 31
На Рівненщині затримали браконьєра: незаконний вилов риби завдав збитків на понад 10 тисяч гривень
Під час рибоохоронного рейду на воді поблизу села Охматків Дубенського району інспектори Рівненського рибоохоронного патруля виявили та затримали порушника, який здійснював незаконний вилов риби за допомогою забороненого знаряддя — драка.
переглядів: 41
Військовослужбовця з Рівненщини нагороджено медаллю «За врятоване життя» за героїзм на Донбасі
Молодший сержант Вадим Довжик отримав державну нагороду «За врятоване життя» за проявлений героїзм у зоні бойових дій.
переглядів: 75
В Україні запроваджують «Пакунок пораненого»: адаптивний одяг і засоби гігієни для військових та силовиків
Військовослужбовці, поліцейські та рятувальники, які отримали поранення, одержуватимуть спеціальні набори адаптивного одягу та засобів особистої гігієни.
переглядів: 112
На Рівненщині оголосили карантин через спалах пташиного грипу
У низці населених пунктів Шептицького району введено карантинні обмеження через спалах пташиного грипу.
переглядів: 110