22.06.2022, 12:30

Відпочинок на Білому озері: Відгуки відпочивальників

Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині вистачає місць для купання та не всі вони безпечні. Де ж купатися й засмагати комфортно та безпечно для здоров'я? Як відгукуються про відпочинок на Білому озері відпочивальники?
РІВНЕ: СУСПІЛЬНЕ інформують про умови відпочинку на одній з найпопулярніших водойм Рівненщини - Білому озері.

"Вода дуже добра. Та неділя була холодна, повітря було таке холодне, аж осіннє, але вода була тепліша. Гліцерин відчувається в руках, як плаваєш. І вода була дуже чиста",розповідає відпочивальниця Людмила.

Такої ж думки і відпочивальниця Дарина Терентій.

"Набагато комфортніше тут, бо на морі потрібно постійно змиватися, а тут вода прісна. Приємніше відпочивати, коли ти розумієш, що можеш одночасно оздоровлюватися", каже жінка.

Глибина Білого озера зберігається незначною на віддалі багатьох метрів від берега. Працівники санаторію розповідають: вода має цілющі властивості, бо в ній підвищений вміст гліцерину.

"Вода іде, саме наповнення води йде із карстових джерел, внаслідок цього вода постійно свіжа та оновлюється. Перевірки проводяться раз на місяць, а коли температура повітря понад 25 градусів – двічі на місяць", розповідає працівник туристичного комплексу Ярослав.Туристична база на березі Білого озера має свій пляж і відомчий рятувальний пост. Через воєнний стан, можливості відпочивальників цьогоріч дещо обмежені.

"Рішенням ради оборони області заборонено відвідування лісів. Ми визначимо певну зону, в яку можна людям заходити. Маємо створити умови для відпочинку людей, а особливо зараз, коли закрилися усі моря. Туреччина, Єгипет і Одеса фактично не є місцями для відпочинку, тому дуже великий потік відпочивальників до Білого озера. Попри те, що Білорусь поряд, люди їдуть сюди відпочивати",каже міський голова Вараша Олександр Мензул.