22.06.2022, 11:53

Новий навчальний рік у школах Рівненщини: Шкарлет розповів, коли запрацюють школи

1 вересня - традиційна дата початку нового навчального року. Але чи повернуться школярі Рівненщини за парти цієї осені та коли взагалі чекати відновлення очного навчання?
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час телемарафону розповів, на що варто сподіватися батькам українських школярів.

На даний час в Україні планують розпочати 2022-2023 навчальний рік у школах саме 1 вересня. Проте, це не остаточна дата. Її можуть перенести, зважаючи на умови воєнного стану. Це робитиметься задля безпеки навчального процесу.

"На сьогодні 1 вересня є дуже важливою датою всіх освітян. Це День знань, коли завжди діти йшли в школи. Ми зараз так і плануємо, що навчальний рік розпочнеться з 1 вересня", - сказав міністр.
Також Шкарлет додав, що Міністерство освіти і науки може дати дозвіл розпочати навчання на початку серпня або середині. Це стосуватиметься керівників профтехучилищ і вузів в рамках автономії для навчальних закладів.
Нагадаємо, рішення про те, в онлайн чи офлайн формі відбудеться відновлення навчання з 1 вересня - будуть ухвалювати органи місцевого самоврядування. Залежатиме децизія від безпекової ситуації конкретного регіону.
Крім того, у Міністерстві освіти і науки закликали органи місцевого самоврядування перевірити заклади освіти на наявність укриття, систем оповіщення, а також належні евакуаційні шляхи перед тим, як ухвалювати рішення щодо формату навчання.

Якщо ви у пошуках навчального закладу для своїх дітей - перелік шкіл, ліцеїв та гімназій Рівного