28.06.2022, 14:06

Рівнянка привезла перемогу з міжнародного конкурсу у Великобританії

З початком війни жителька містечка Гоща, що на Рівненщині, Олександра Шумик привезла для України дві потужні нагороди з музичних конкурсів.


- У травні цього року я брала участь у двох важливих міжнародних конкурсах BRITISH COLLEGE OF ACCORDONISTS (Великобританія) та Acorrdion Star International (США), - розповідає Олександра. - У моїх категоріях було дуже багато достойних конкурентів з Європи й не лише, але ми з моїм вчителем Юрієм Яковенком дуже довго та ретельно готувалися. Тож ця перемога - результат нашої спільної праці.
На змаганнях у Британії юна рівнянка отримала срібло і була єдиною українкою у своїй категорії!Переглянути один з виступів Олександри Шумик можна тут: https://youtu.be/1aPmfQw0fDU

На баяні юна жителька Рівненщини грає з 5 років. Спочатку - пішла у школу за братом, але він кинув уроки музики дуже скоро. Олександра - продовжила вчитись і тепер щороку стає призеркою відомих українських та закордонних конкурсів.- Колись з мене жартували, що мене не видно за баяном, бо я була настільки маленька, що інструмент ставили мені на землю. Тепер - видно і мене і баян, - з усмішкою розповідає Олександра. - З початком війни ми не зупинили свої заняття, мій вчитель приїжджає на уроки з Рівного й ми продовжуємо вивчати все складніші композиції та готуватись до нових конкурсів і перемог.

Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ