29.06.2022, 15:07

У Рівному можна побачити фото Майстрів з 24 країн

Сьогодні, 29 червня, відбулося відкриття фотовиставки "Life Press Photo 2022".
Від сьогодні й впродовж місяця можна побачити фото майстрів з 24 країн світу. Роботи експонуються у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

«Цьогорічний конкурс вирізняється тим, що є тема війни: війна, війна в Україні, світ проти війни в Україні. Це дуже важливо зараз. Радий, що закордонні фотографи взяли участь, надіслали свої роботи. Деякі автори показали, як у їхніх країнах протестують проти війни в Україні. Представлені 24 країни – учасниці (25 країну – Росію виключили). Також представлені роботи і українських фотографів. На відкритті будуть одесити, митці з Кривого Рогу та Києва, Львова та інших міст. Гран-прі – бронзову статуетку присуджено іспанському автору Arce Celestino за роботу«A Ukrainian soldier makes a patrol in the Gostomel airport». Це фото українського солдата біля літака «Мрія». Минулоріч, до речі, цей автор представляв фото протестів у Мінську. Arce Celestino, між іншим, висвітлює війну в Україні зараз. Представлені також і світлини Дмитра Козацького, захисника Маріуполя. Він отримав спеціальну нагороду і золоту медаль», зазначає організатор і голова журі "Life Press Photo 2022", відомий фотохудожник Олександр ХАРВАТ.

Виставку робіт учасників "Life Press Photo 2022" у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці можна подивитися впродовж місяця.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ