02.07.2022, 08:27

Україна забере частину росії, - фіналіст "Битви екстрасенсів" зробив прогноз

Фіналіст шоу «Битва екстрасенсів» Денис Маклашевський, який спеціалізується на гаданнях на рунах зробив свій прогноз про те, що чекає нашу країну в прийдешні місяці і коли в Україні нарешті завершаться "приольти" від рашистів.

Українці в період війни особиво почали прислухатися до різних прогнозів екстрасенсів, рунологів, мольфарів. А все тому, що кожен завжди чекає гарних новин для країни.

Цього тижня фіналіст програми "Битва екстрасенсів" Денис Маклашевський теж зробив сві розклад на рунах. Так, основні питання, які задавали екстрасенсу - про те, яка буде подальша доля відносин України та росії. А також, коли нарешті в країні завершаться "прильоти", які забирають щодня десятки життів.

Так, екстрасенс зазначив, що рашисти вже працюють на межі своїх ракетних запасів. Водночас їх ще вистачить з такою активністю на місяці два. Тим самим до осені ще можливі ракетні удари по містах країни.

Більш цікавим прогноз ектрасенса є про подальшу долю рашиської федерації. Він переконаний, що скоро на країну-агресора чекатиме розпад. Адже, за його словами, справжній путін вже давно помер, а тепер країною "рулять" його двійники.

Водночас за словами Дениса, Україні буде вигідний розпад РФ. Адже тим самим наша держава зможе повернути окуповані території і не тільки їх.

Мова йде про Ростовську губернію, курські напрямки і бєлгородську частину. Він впевнений, що зчасом наша країна тим самим значно збільшить свою територію.