02.07.2022, 11:00

Війну в Україні не завершити до кінця року, - американська розвідка

Американська розвідка вже формує можливі прогнози подій в Україні. За словами експертів зараз марно чекати на блискавичні прориви будь-якої зі сторін.

Тим самим, як пише Reuters марно сподватися на завершення війни найближчим часом. За найкращими прогнозами військові дії в активній фазі можуть завершитися на початку наступного року. Адже вся ситуація показує, що швидкої перемоги зараз не може бути.

Очільниця Національної розвідки США Евріл Хейнс зазначає, що імовірно в українсько-рашиській війні можливі три основні прогнози розвитку прийдешніх подій.

Насамперед, не варто чекати від росії блискавичної перемоги. Адже їх прагнення взяти Київ за три дні не здійснилося. І зараз армія РФ не має сил, щоб отримати швидку перемогу.

Водночас Збройні сили УКраїни теж не можуть остаочно витіснити ворога з окупованих позицій. Зокрема, вибити рашистів з окупованого Херсона. Певні перемоги та зрушення на лінії фронту відбуваються, але говорити про впевнену перевагу зарано.

Великий російський прорив можливий, але зараз американці не роблять на це велику ставку. Адже війська противника дестабілізовані та деморалізовані. Але якщо білорусь відкриє другий фронт, то ситуація на сході теж може загостиритися.

Нагадаємо, ворог вгатив по Одещині двома крилатими ракетами. Військові очікують ракетні пуски з Білорусі по території України.