02.07.2022, 14:19

Без "Мівіни", які продукти в українців забрала війна

Війна - це не тільки про окупацію територій, вбивства. Це ще і про великий удар по економіці. Про розбомблені підприємства, про знищені виробничі потужності. Через війну в Україні зупинили роботу сама підприємств. То ж від чого українців змусили відмовитися рашисти.

Рашисти не гребують нічим. Вони руйнують міста та села, а також нищать заводи та фабрики. Тим самим Україна втратила багатьох потужних виробників, які знані не тільки у нашій країні, а і далеко за її межами.

Так, постійні бомбардування змусили зупинитися чимало підприємств на Харківщині та Сумщині, на Київщині...Також окупація Херсона спричинила зупинку роботу значного відсотка бізнесу, який був брендом нашої країни.

Так, ви всі знаєте ажіотаж з придбанням солі. А все через те, що тепер в Україні не працює "Артемсіль", яка була в Соледарі на Донеччині.

Через окупацію Херсона припинило роботу відоме підприємство "Чумак". Їх томатні пасти, майонези і решта продукції зникає з полиць магазинів, адже нова не виробляється. А чи бачили ви, що соків "сандора" теж стає все менше. А це через потсійні обстріли Миколаївщини, де люди не можуть продовжувати свою роботу.

І це ще далеко не повний перелік того, від чого через війну доведеться відмовитися українцям. Під обстрілами Харківщини не може працювати підприємство, яке виготовляє відому усім "Мівіну".

А через повне знищення шоколадної фабрики на Сумщині зупинила виробництво шоколадна фарика у Тростянці.

Війна - це страх, це боротьба не тільки на військовому, але і економічному фронті. Віримо, що ці підприємства в перспективі зможуть віднвити роботу, релокуватися та продовжувати робити свій внесок у розвиток економіки держави.