На Хмельниччині водолаз не дав утопитися плавцеві

💬«Приблизно за півтора кілометри від нашого посту я помітив чоловіка, який якось дивно плив. Було зрозуміло, що він знесилений. А у тому місці глибина - до 30 метрів», – розповідає Олександр.

Рятувальники не гаючи ні хвилини, підпливли до чоловіка та допомогли забратися в човен.

Плавець розповів, що родом він із Вінниці, багато років займається плаванням, тому й вирішив переплисти Дністер, але не розрахував свої сили.
За повідомленням з офіційного тг-каналу МВС України.

У Рівненському обласному протипухлинному центрі успішно виконують операції з видалення пухлин наднирників

У Рівненському обласному протипухлинному центрі почали проводити операції з видалення пухлин наднирників.
переглядів: 52
Жителів Рівненщини попереджають про погіршення погодних умов

Жителів Рівненщини попереджають про грози та шквальний вітер 15-20 м/с, оголошено жовтий рівень небезпечності.
переглядів: 87
На Рівненщині запрацювала мобільна амбулаторія: за день обстежили понад 60 людей

Рівненщиною почала курсувати мобільна амбулаторія, яка надає безкоштовні та анонімні медичні обстеження.
переглядів: 129
На Рівненщині бізнес обговорив шляхи підтримки ветеранів у мирному житті

На Рівненщині відбувся захід, під час якого представники бізнесу зібралися, щоб обговорити, як допомогти ветеранам адаптуватися до цивільного життя та знайти своє місце у професійному середовищі.
переглядів: 195
У рівненських школах з’являються металодетектори: навіщо це роблять

У Рівному розпочали встановлення аркових металодетекторів у школах — перший із них уже функціонує при вході до ліцею №1.
переглядів: 184