Секрет пишного цвітіння петунії
Якщо вам це знайомо, спробуйте наші поради!
⠀
Велика ємність для посадки
⠀
Петунія має потужну кореневу систему, тому їй потрібно багато землі. На одну рослину необхідно 5 л ґрунту. Якщо у вас контейнер на 10 л, у нього потрібно садити 2 петунії. Не сідайте рослини тісно, сильніші будуть пригнічувати слабкі.
⠀
Регулярні підживлення
⠀
Підгодовувати петунію треба вже через 2 тижні після першого пікірування розсади. Спочатку потрібні добрива із вмістом азоту. Він сприяє зростанню рослини. Для закладки бутонів – добривами з фосфором і калієм.
⠀
Щоб листя було соковите, а квітки великі, поливайте розсаду розчином марганцю.
⠀
Для позакореневого підживлення підійдуть добрива з мікроелементами. При нестачі заліза листя петуній жовтіє.
Також корисний монофосфат калію.
⠀
Дорослі рослини потрібно підгодовувати кожен 5 днів, чергуючи кореневі та позакореневі підживлення.
⠀
Достатній полив
⠀
Рослина схильна до чорної ніжки, тому важливо не перелити сходи. Незважаючи на те, що петунія любить рясний полив, вона здатна добре перенести короткочасне пересушування ґрунту.
⠀
Видалення відцвілих квіток
⠀
Регулярне проведення процедури провокує нову хвилю цвітіння. Якщо воно знизиться, обірвіть відмерлі квітки та коробочки з насінням, потім підгодуйте рослину.
⠀
Щоб петунія кущала, прищипніть її над третім листом.
⠀


сад та город, поради господарям, дача, петунії, корисно знати
Підживлення та догляд за часником: поради городникам

Часник - незамінний продукт цілий рік і особливо в періоди епідемій грипу та застуди. Часник багатий вітамінами та мікроелементами. Ефірна олія часнику – аліцин є потужним антиоксидантом. Розповідаємо, як доглядати таку важливу рослину!
переглядів: 387
Як позбутися цвілі на грунті: дієві поради

А у вас теж було таке, що в площинах з розсадою з'являлася пліснява? Суперечки потрапляють у грунт разом із посадковим матеріалом, грунтом чи одночасно перебувають у тарі.
переглядів: 658
Як доглядати за смородиною: проганяємо попелицю та гусениць

Ось біда: попелиця та гусениці окупували молоді рослини. А добити почате шкідниками вирішила борошниста роса? Вирішення є!
переглядів: 907
Як доглядати за помідорами осінню: корисні поради

Ми ще поборемося за врожай! Холодні ночі, дощі, роси-все це провокує хвороби томатів, які є в будь-якому саду! Але ще є шанси. Можна допомогти нашим томатам, захистити від хвороб та дати визріти.
переглядів: 2767