У Рівному змінився час пільгових перевезень: нові правила
Олександр Третяк зазначає, що до нього надійшло багато звернень від громадян, які просили повернутися до докарантинних правил перевезення пільгових категорій.
Нагадаємо, що раніше для комфортного перевезення працівників критичної інфраструктури в умовах карантину, було прийняте рішення про безкоштовне перевезення пільговиків з 10 години ранку.

громадський транспорт, Рівне, пільговики, пільгові категорії
900-літню керамічну писанку з Дубна представили у Кременці

У Кременці презентували унікальний артефакт — керамічну писанку кінця XI – початку XII століття, знайдену під час археологічних досліджень на території Дубенського замку.
переглядів: 80
У Рівному пройде пісенно-музичний фестиваль "Великодня співанка"

Рівне готується до проведення вже третього за ліком загальноміського фестивалю пісенно-музичного мистецтва "Великодня співанка" – унікального культурного заходу, що об'єднує громаду, аматорські та професійні колективи, а також талановитих музикантів у святкуванні Великодня через пісню, музику та різноманітні мистецькі виступи.
переглядів: 607
На Рівненщині попри нерестову заборону фіксують численні порушення правил рибальства

На Рівненщині тривають заходи, спрямовані на запобігання та виявлення адміністративних правопорушень, зокрема порушень Правил любительського рибальства в період нерестової заборони на території водойм та заплав річки Горинь.
переглядів: 146
Великодня традиція Рівненщини: вмиватися водою зі свяченими яйцями

На Поліссі досі зберігається одна з давніх великодніх традицій.
переглядів: 220
За добу на Рівненщині згоріло 17 гектарів сухостою: рятувальники закликають зупинити підпали

Лише за останню добу рятувальники 23 рази виїжджали на гасіння пожеж сухої рослинності, які охопили майже 17 гектарів території.
переглядів: 197