У скільки обійдеться відпочинок на Шацьких озерах?
Сезон на Шацьких озерах, розпочинається з середини червня, та закінчується у вересні.
Як відомо, попит народжує пропозицію. Завдяки попиту на відпочинок в унікальному природному заповіднику, місцева влада та мешканці, облаштували пляжі, розвинули неабияку інфраструктуру. Наразі, тут є можливості для відпочинку на будь який смак та гаманець.
Житловий фонд, який пропонують туристам можна умовно розділити на три категорії: кімнати в приватному секторі, номери в готелях та базах відпочинку, будиночки та котеджі.
Отож, спробуємо розібратися детальніше, за які гроші та в яких умовах можна відпочити на Шацьких озерах.
Кімнати у приватному секторі. Найбюджетніший варіант стартує з 150-200 грн за людину, це кімната без зручностей та має більшу відстань від пляжу. За кімнати з умовами (окремий санвузол та кухня) а також ближчі до зони відпочинку, ціна варіюється від 400 до 1000 гривень за особу.
Номер в готелі, або на базі відпочинку. Вартість коливається від 1100 до 3000 гривень за добу. Вона залежить від кількості місць у номері, додаткових зручностей (кондиціонер, телевізор, холодильник, тераса) а також інфраструктури самого закладу.
Окремі будинки та котеджі. Вартість на таке житло від 650 до 3500 гривень за добу. На ціну такого житла буде впливати кількості місць, віддаленість від пляжу, зручності, а також додаткові умови. Такі як басейн, сауна, дитячі майданчики, стоянка для авто, альтанки та інше.
В умовах воєнного стану, під заборону потрапили кемпінгові містечка, а також похід до лісу, оскільки регіон належить до прикордонної зони.
У цьому році, не буде традиційних фестивалів та концертів, проте туристам обіцяють не дати нудьгувати.
До уваги відпочивальників пропонують різновиди екскурсій:
Оглядова екскурсія Шацьке приозер'я, де гості можуть побачити більшість з каскаду озер. Вартість 300 грн.
Екскурсія на позашляховиках - вартість 500 грн.
Сплав на байдарках "поліськими джунглями" - 600 грн.
Також, тут ви знайдете масу дозвілля на воді.
Це прокат човнів, катамаранів, дайвінг, різні атракціони на воді.
Шацькі озера - це рай для любителів порибалити. З розповідей місцевих, на озерах добре клює окунь, щука, лящ. А от щоб спіймати родзинку цих водойм вугра, потрібно знати чимало хитрощів.
Найбільш інфраструктурно розвиненим є селище Шацьк, тут для туристів працюють кафе, відділення банків, облаштовані пляжі, та неймовірна кількість розваг для дітей та дорослих. Але інші населені пункти намагаються не відставати, та працюють над тим, щоб задовольнити найвибагливіших гостей.
Важливо зазначити, що в громадах облаштовані укриття. Також туристам необхідно буде дотримуватися комендантської години.
Обирайте вид відпочинку, який вам по душі та по кишені. Та гайда за гарними враженнями.
Бережіть себе! Усе обов'язково буде Україна!
відпочинок, Шацькі озера, пляжний відпочинок, літо, відпустка
Що покладуть у "Пакунок пораненого": Міноборони розробило адаптивний набір
У 2025 році впроваджується видача «Пакунку пораненого» — набору адаптивного одягу та засобів особистої гігієни. Його отримуватимуть поранені та хворі військовослужбовці, поліцейські, а також особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.
переглядів: 135
Сприятливі дні для стрижки у лютому 2025: як обрати ідеальний час
Підібрати вдалий час для зміни образу допоможе місячний календар стрижок на лютий 2025.
переглядів: 287
До 1 березня необхідно оновити декларації для дітей: детальна інструкція
З 1 березня 2025 року декларації ваших дітей можуть стати недійсними. Згідно з новими правилами, затвердженими Кабінетом Міністрів, з 1 березня 2025 року всі декларації про вибір лікаря для дітей мають пройти верифікацію.
переглядів: 330
В роботі сервісних центрів МВС запроваджено тимчасові обмеження
З 1 лютого 2025 року тимчасово призупинено прийом документів для реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
переглядів: 281
Рівненський зоопарк шукає працівників: хто потрібен на роботу
Обіцяють, що навчать та розкажуть усе, що треба. Головне - бажання працювати та дбайливо ставитись до пухнастих підопічних.
переглядів: 3022