«Нова пошта» підвищила тарифи на доставку: що варто знати
Попри це, тариф на доставлення до Польщі в рамках послуги «Речі з дому за кордон» став меншимна 33%. Відправлення речей до 2 кілограмів коштує 600 гривень (замість 800), до 10 кілограмів – 900 гривень (замість 1200), а речі вагою до 30 кілограмів відправляють за 1500 гривень.
Українці серед тих, хто найчастіше намагається нелегально потрапити до Німеччини
Майже кожен п'ятий іноземець, який намагався нелегально перетнути кордон Німеччини у другій половині 2024 року, виявився громадянином України.
переглядів: 44
За сьогоднішній день було 60 бойових зіткнень
Росіяни продовжують штурмувати позиції українських захисників. Сили оборони України зривають підступні плани ворога, завдаючи йому значних втрат у живій силі та техніці.
переглядів: 55
"Путін готується зовсім не до перемовин, а до продовження війни, і не тільки проти України", - Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін не має наміру вести мирні переговори, а, навпаки, готується до подальшої війни не лише проти України.
переглядів: 75
Українські Захисники збили рашистський літак
На Торецькому напрямку українські військові успішно знищили ворожий штурмовий літак Су-25.
переглядів: 123
Країни Балтії відключили свої електромережі від систем Росії та Білорусі
8 лютого Литва, Латвія та Естонія остаточно від’єднали свої електромережі від енергосистем Росії та Білорусі, завершивши історичний етап здобуття енергетичної незалежності від пострадянської інфраструктури.
переглядів: 128