29.07.2022, 22:35

Мер Здолбунова похвалився лялькою-мотанкою, яка представлятиме громаду на унікальній карті

Мер міста Здолбунів Владислав Сухляк показав ляльку- мотанку, яка буде представляти громаду на унікальній карті ляльок-мотанок в рамках благодійного проєкту «Народний оберіг».
- Хочу похвалитись лялькою-мотанкою, яка буде представляти нашу Здолбунівську громаду на унікальній карті ляльок-мотанок Рівненської області. В рамках благодійного проєкту «Народний оберіг» від Рівненська обласна державна адміністрація, кожна територіальна громада створює свою унікальну ляльку з її особливим колоритом, - написав він на своїй сторінці у Facebook.


Унікальну ляльку-мотанку, яка називається "Травниця" увінчує вінок із лікарського різнотрав'я, що буяє на луках громади Здолбунова: льон, полин, тмин, тисячолистник, осока. Також присутні жито-пшениця та листя кукурудзи як символ аграрного аспекту Здолбунівської громади. На руках мотанки сидять птахи як символ родини та багатих сімейних традицій.


Ляльку виготовила майстриня Ірина Кухар, керівниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Здолбунівський центр культури і дозвілля Здолбунівської міськради.

Нагадаємо оригінальну карту мотанок Рівненщини представлять на День Незалежності України. А потім авторські ляльки-обереги можна буде придбати. Кошти ж спрямують на потреби ЗСУ.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ