03.08.2022, 15:01

Всесвітньовідомий письменник розповів, яка зараз ситуація у Харкові

фото з facebook.com/ZhadanDogs

Сьогодні, 3 серпня, у Харкові були нові прильоти ракет. Сергій Жадан написав, яка нині ситуація у місті.
Ось, який допис з'явився на його сторінці у мережі Фейсбук.

На ранок, перед четвертою, були два сильні прильоти. Віддалік над кварталами зависли чорні дими, контурно проступаючи в ранкових сутінках.

Вдень місто тихе, ще вчора зауважив цю тишу – дзвінку, літню. Йдеш, і кроки відлунюють.

Біля інституту жіночки метуть щойно опале листя. Квіти в квітниках дещо прив’яли, в повітрі проступають перші ознаки осені. На вулицях сонні продавці городини та ягід сплять на пластикових стільцях. Навіть автівки їдуть якось кволо, хіба що військові машини звично мчать у своїх справах.

В сквері чоловік котиться в інвалідному візочку, причепивши до нього прапор.
Вулицею проходить літня жіночка, чути як говорить комусь по телефону: «я тобі і так за все благодарна, ти стільки добра мені робиш». Таке враження, що сьогодні цю фразу повторюють усі.

В небі й далі купчаться хмари. Над містом майорять наші прапори.


Нагадаємо, зранку неспокійно було в Харкові, руйнувань зазнали інфраструктурні та промисловий об‘єкти у Новобаварському і Холодногірському районах. У Харківській області ворог обстріляв Богодухівський та Чугуївський райони. Постраждалих, за попередніми даними, немає. У Богодухівському районі горіли складські приміщення фермерського господарства та приватний будинок. У Чугуївському районі пожежа спалахнула у складському приміщенні ліцею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Росіяни - варвари, вони прийшли нищити нашу історію, нашу культуру, нашу освіту", - Жадан

Жадан написав, як можна допомогти волонтерам у Харкові