12.08.2022, 22:59

"Такі дії не на часі", - Третяк про звільнення голови Рівненської облради

Топ-тема у політиці Рівного сьогодні - зняття з посади голови Рівненської облради Сергія Кондрачука. Це рішення прокоментував нині навіть мер Рівного.
Сьогодні під час сесії Рівненської обласної ради депутати більшістю голосів зняли з посади голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука. Таке рішення підтримала більшість у сесійній залі і навіть після того встигли обрати його наступника. Ним став Андрій Карауш від партії Слуга народу.

В передчутті зміни голови облради на засідання приїхали навіть нардепи від президентської партії. Натомість ЄС-івські нардепи на сесію не з'явилися.

Міський голова Рівного Олександр Третяк теж прокоментував ситуацію, яка сьогодні склалася сьогодні в облраді не є на часі. Він не вітає таке рішення.

- Я впевнений, що такі дії сьогодні зовсім не на часі. На мою думку, Сергій Кондрачук має проукраїнську позицію і міг би ще досить багато всього зробити для області. Він підтримує єдину помісну православну церкву та загалом активно працював на благо області, - наголосив Третяк.

Така позиція мера зрозуміла, адже вони обоє балотувалися від ЄС та десь товаришували.