14.08.2022, 10:00

Медіс-Т - виробник зенітних ліхтарів в Україні!

Зенітні ліхтарі є найбільш ефективним способом, що включає використання денного світла, особливо у великих будівлях. Освітлення зенітними ліхтарями, які в три рази більш ефективні, ніж вікна, розташовані по всьому периметру.
Енергозбереження є найбільш ваговою на сьогодні перевагою для великих промислових будівель. При використанні зенітних ліхтарів як систем верхнього освітлення підприємство заощаджуватиме до 55% річної енергії, витраченої на освітлення виробничого чи складського приміщення. При цьому на зенітні ліхтарі вартість залишається розумною і в довгостроковій перспективі набагато вигідніше.

Основні переваги:

1. Зенітні ліхтарі економлять електроенергію та знижують рівень викидів СО2.
2. Можуть на 70-80% замінити електричне освітлення в денний час, при цьому нагріваючись
3. Збільшують продуктивність
4. Збільшують якість продукції, що випускається.
5. Покращують моральний стан співробітників

Медис-Т надає наступні послуги для клієнтів:

1. Виготовлення зенітних ліхтарів димовидалення/вентиляції.
2. Ремонт або реконструкція старих зенітних ліхтарів з розширенням функціональності.
3. Постачання та монтаж автоматичних систем природного димовидалення (Німеччина).
4. Проектування та монтаж систем пожежної безпеки.
5. Узгодження проектів із органами МНС.

Зенітні ліхтарі та інші моделі – світлові отвори, світлові лінії, світлові куполи, розташовані в площині покриття будівлі. Складаються з двох частин - опорної (встановлюваної на плити або балки покриття) і світло пропускної (у вигляді панелей, куполів або склепінь). Бувають двох типів - точкові та стрічкові зенітні ліхтарі. Можуть бути як не відкриваються (глухими), так і відкриваються. Для відкривання використовуються або механічні гвинтові пристрої або електроприводи. Застосовуються у будинках різного призначення (цехи, склади, торгові комплекси, офіси, басейни, зимові сади).

Наша компанія гарантує високу якість обслуговування та самих товарі. При потребі співробітники підготують проект, в якому будуть враховані потреби клієнта, цілі та архітектурні особливості. Після чітких розрахунків клієнт може дізнатись загальну вартість, точні терміни виробництва та монтажних робіт.

Медіс-Т кращий виробник зенітних ліхтарів в Україні. Звертайтесь до нас вже сьогодні і завтра ми підготуємо для Вас найвигіднішу для Вас пропозицію! Чекаємо...