22.08.2022, 15:50

Експерти розповіли про "мінуси" кожного з нас

Дізнайтесь про темні сторони кожного знака Зодіаку.
Овен
Найніршими рисами Овнів є гордість та частково зарозумілість. З цими двома рисами Овни постійно борються всередині себе. А ще представники цього знака завжди намагаються бути першими абсолютно в усіх сферах свого життя.

Телець
Представники цього знака дуже амбіційні й їм часто важко терпіти ситуації, коли їх порівнюють з інишими. При нагоді Тельці люблять похвалитися своїми фінансами або досягненнями дітей.

Близнюки
Інколи Близнюків називають хорошими акторами. Але це не через те, що вони люблять кіно, а скоріше через їхнє вміння поставати у найвигіднішому світлі в конкретній ситуації. Також до негативних рис цього знака відносять дещо халатне ставлення до грошей та страх перед серйозними стосунками.

Рак
Часто Раки почувають себе надто чутливими. Але якщо хтось принаймні спробує їх принизити, то вони покажуть, на що здатні. А також Раки дуже серйозно ставляться до грошей, що в деяких ситуаціях заважає розслабитися.

Лев
Основна негативна характеристика Лева - це марнославство і самовпевненість. Для представників цього знака гроші завжди були лише засобом для досягнення слави. В більшості випадків Леви не вміють заощаджувати гроші.

Діва
Діви часто страждають від комплексу неповноцінності. Їм завжди здається, що вони недостатньо хороші.

Терези
Про Терезів астрологи кажуть, що вони можуть бути зарозумілими й інколи наївними мрійниками. Також цей знак Зодіаку любить витрачати багато грошей на кращий одяг, їжу, щоб створити навколо себе "аристокротичні" умови.

Скорпіон
На перший погляд Скорпіони можуть здаватися дуже терплячими, але вони здатні довго накопичувати образи. А потім це все виливається на рідних або друзів, до того ж, у дуже емоційній формі. В такі моменти Скорпіони можуть бути зарозумілими, агресивними й хитрими.

Стрілець
Інколи Стрільці бувають занадто самовпевнені, що інколи переростає в заромілість. Зазвичай ці знаки люблять керувати, а не виконувати чиїсь розпорядження.

Козеріг
Ці знаки можуть бути надто амбітними, а також їм подобається керувати і давати поради. Інколи Козерогам важко йти на компроміси.

Водолій
Народжені під цим знаком, впевнені у своїх успіхах в деяких сферах. І вони не люблять, коли інші люди сумніваються в їх досягненнях. Також Водолії можуть бути зарозумілими в деяких ситуаціях.

Риби
Люди цього знаку Зодіаку дуже чутливі та мрійливі. Для представників цього знака важливо лише духовне, а матеріальне є лише вимушеною необхідністю. Але часто свою чутливість вони приховують під маскою зарозумілості, щоб не здатися слабкими.