Унікальна вчителька: пише душевні вірші та захоплюється футболом
- Я народилася в місті Новоград-Волинському, на Батьківщині Лесі Українки. Ще в школі полюбила писати, у якийсь момент зрозуміла, що це надзвичайно цікаво для мене. Не можу сказати, що я чимось відрізнялася від своїх однолітків: була спокійною та тихою дівчинкою. Згодом почався найцікавіший етап мого життя – навчання в університеті. Саме тоді я відчула себе особистістю, яка уже знала, чого хоче досягти у майбутньому. У цей період відбуваються нові доленосні знайомства з цікавими людьми, що безпосередньо так чи інакше впливають на наше подальше життя, формуються нові риси характеру. До того ж, коли, як не у студентські роки, долучаєшся до різних мистецьких проєктів? Зараз я вчитель, працюю у сфері освіти, маю безліч перспектив, бажань та планів. Люблю подорожувати – це моя пристрасть.

Які хобі та уподобання має вчителька англійської мови?
- Не кожна вчителька захоплюється футболом, а я його обожнюю. Вболіваю за Manchester United, для мене вони найкращі. Також люблю фотографувати. Мені приносить неймовірне задоволення гортати друковані фото, згадуючи той чи інший день у всіх його барвах, одразу стільки прекрасних спогадів та позитивних емоцій. Захоплююся архітектурою, люблю ходити містом, вивчаючи вигадливі будівлі. Нещодавно відкрила для себе малювання картин за номерами, маю вже аж 3 готові.
Хто вас познайомив зі світом літератури? Який твір найбільше захопив у студентські роки?
- Зацікавили викладачі з кафедри мови та літератури, зокрема Лілія Миколаївна Овдійчук – викладач української літератури, дуже цікава та неординарна особистість. Пригадую, Таміла Леонідівна Груба дала нам, студентам, завдання: написати слово до кожної букви алфавіту, а потім з цими словами скласти зв’язну розповідь. Це здавалося нереальним, але зрештою мені вдалося.
Наскільки сильно ви мистецька людина?
- Напевно 90% відсотків мого характеру і душі – то мистецтво, без нього я – не я.
Коли почали писати власні твори? Яким був ваш перший твір?
- Почала писати ще будучи студенткою першого курсу університету. Першим був твір «Закохана осінь». Пригадую, як йшла додому після пар парком. Осіння природа навіяла меланхолійний настрій, тож таким чином і з’явилося перше речення: «Стояла тиха закохана осінь…»
Ваш перший друкований твір, про що він?
- Мій перший твір «Ти моя», присвячений моєму чоловікові, було надруковано у збірці видавництва «Bride books» «Теплі історії. Він і вона». То була розповідь про наше кохання. Згодом я видала власну книгу зі своїми творами.

Аналізуючи вашу сторінку у соцмережі, мимоволі виникає думка, що ви невідривно пов’язані зі Львовом. Чи справді це так?
- Усі твори, які я написала, безпосередньо пов’язані зі Львовом. Моя душа живе у цьому фантастичному місті Лева, воно дає мені спокій та натхнення. Обожнюю аромат кави та шоколаду у ідеальному симбіозі з літературою.
Ви учасниця Книжкового форуму у Львові?
- Так, я активна відвідувачка форуму. Вперше приїхала туди у 2007 році, а два роки тому стала учасницею зі збіркою «Теплих історій». Для мене Львівський Книжковий форум – це автографсесія з відомими братами Капрановими, з якими ми вже добре знайомі і часто зустрічаємося, це стоси книг, які я привожу з собою, кава та шоколад, без яких зі Львова не повертаюся ніколи.
Чи проводите навчальні майстер-класи?
- Поки що такого досвіду не маю, але натомість планую видати другу книгу, презентувавши її у стінах рідного університету за участі викладачів кафедри мови та літератури. Зараз ми в процесі підготовки та редагування книги, тому сподіваюся, що усе вдасться.
Які труднощі виникають під час процесу написання твору? Чи складно передати почуття героїв?
- Інколи буває нелегко, бо здається, якщо оголиш душу, то хтось помітить цю слабкість, проте хочеться бути чесною. Найбільша складність полягає у підборі правильного місця, обставин та персонажів.
Успішна особистість, яка вона, на вашу думку?
- Це людина, що знаходиться в гармонії з собою, живе без маски та не грає якусь роль.

новини Рівного, Рівне, марія мельник, письменник, вчитель, вчителька, рівнняи
Рівненські спортсмени вибороли нагороди на націоналних змаганнях

Софія Кушнір із Сарненщини стала чемпіонкою України з вільної боротьби, а березнівчанин Андрій Семенчук виборов бронзу на Кубку України з греко-римської боротьби
переглядів: 166
У квітні на Рівненщині одружилися 294 пари

Серед новостворених родин традиційно багато військових.
переглядів: 164
На Рівненщині очікуються заморозки

Попередження про заморозки на Рівненщині: оголошено жовтий рівень небезпеки.
переглядів: 403
Померла 21-річна військова з Рівненщини

5 травня 2025 року під час проходження військової служби передчасно обірвалося життя солдата Яхимович Софії Павлівни, 2004 р.н., жительки села Топча.
переглядів: 544
Рівненський гвардієць здобув три «золота» на змаганнях «Київ незламний»

Понад 500 ветеранів, військовослужбовців і курсантів взяли участь у змаганнях «Київ незламний».
переглядів: 347