29.08.2022, 19:55

Спідвеїст з Рівного посів друге місце в Словаччині

Гонщик з Рівного Марко Левішин (на фото зліва) посів друге місце на змаганнях зі спідвею "Золотий шолом". Змагання проводили в Словаччині в місті Жарновіце.
За інформацією голови "Клубу вболівальників рівненського спідвею" Сергій Головня, Марко став кращим в класифікації за результатами основної серії заїздів, де стартувало 20 спортсменів. Після цього він здобув перемогу й у півфіналі. У великому фіналі 58-го розіграшу "Золотого шолому", де взяли участь шість спортсменів, Марко Левішин другим перетнув фінішну лінію. А перше місце посів поляк Роберт Хмель. Третім до фінішу дійшов відомий рівненським фанатам спідвею Даніель Єлєнєвскі, теж з Польщі.

Відтак, Марко Левішин став другим в історії турніру спортсменом з України, що зумів піднятися на п'єдестал пошани. Перед цим, у 1995-му році, Володимир Колодій старший виборов "Золотого шолома".