Як підбирати краватки до костюмів та сорочок
Три правила підбору краватки
Є три важливі моменти, на які слід звернути увагу, підбираючи краватки до своїх костюмів і сорочок. Це має допомогти краще орієнтуватися та зберегти відчуття важливості під час вибору краваток, які найкраще пасуватимуть до ваших костюмів і сорочки.
Одже, це:
1. Теорія кольору.
2. Змішування візерунків.
3. Тональні міркування.
Під час підбору кольорів кольорове коло є надійною основою для розуміння найсуттєвішого. Колірне коло в основному поділяється на дві категорії кольорів: теплі й холодні кольори.
Теплі кольори демонструють більше яскравості (червоний, помаранчевий і жовтий), тоді як холодні кольори представляють більш спокійні (синій, зелений і фіолетовий). Мета використання колеса – створити гармонію або баланс по відношенню до кольорів вашого костюма, сорочки та краватки.
Підбираючи моделі краваток до костюмів і сорочок, слід звернути увагу на два ключові компоненти: тип візерунка та пропорції візерунка. Найважливішою є пропорція візерунка. Якщо ви поєднуєте два візерунки, незалежно від того, чи вони різні чи схожі (наприклад, смугаста краватка проти смугастої сорочки), дуже важливо, щоб пропорції/масштаб візерунка відрізнялися, щоб створити контраст (наприклад, сорочка в тонку смужку з ширшою смугастою краваткою).
Вибираючи відповідну краватку, ви можете створити найбільший візуальний контраст, підібравши сорочку з дрібнішим візерунком у поєднанні з краваткою з більш дрібним візерунком. У цьому випадку ваша краватка буде вашою яскравою фігурою.
І навпаки, ви можете створити контраст і зробити свою сорочку яскравою, вибравши більший візерунок сорочки та дрібний візерунок краватки.
Поєднання сорочки в низький тон (приглушеної та здалеку одноколірної/з візерунком) із краваткою у вищий тон (здалеку чітко видно більше ніж один колір і сильніший візерунок) допоможе вам створити сильний візуальний контраст і водночас випромінює елегантний вигляд.
Поєднання високої тональної сорочки з нижчою тональною краваткою створить менший візуальний контраст і найкраще підходить для сміливіших одягачів, які люблять носити ефектну сорочку.
При оцінці різних тканин для краваток слід враховувати естетичну привабливість, а також ізоляційні властивості тканин.
Для весняних і літніх місяців шовкові краватки з принтом, бавовняні та лляні краватки стануть вашим ідеальним вибором. Чудовий вибір – високоякісні бавовняні та лляні краватки, які мають достатню прокладку, щоб вони не мнулися і з часом зберігали свою форму.
Для осінньо-зимового сезону шовкові та вовняні краватки стануть вашим найкращим доповненням. Вони додадуть стриманий вигляд, як правило, із землистими кольорами. Це, на додаток до представленої багатої різноманітності текстур, стане найкращим завершальним штрихом для ваших ансамблів костюмів у холодні місяці року.
Сподіваємось, ми змогли допомогти вам краще зрозуміти основи теорії кольору та візерунка та як скласти свій наступний костюм!
Кого вітати з Днем ангела у січні 2025: повний список іменинників
Січень – це не лише початок нового року, але й місяць, насичений святами та важливими днями для багатьох людей, які відзначають свої іменини.
переглядів: 99
Де витратити гроші Національного кешбеку та тисячу Зеленського (+КАРТА)
Знайти торгові точки, де можна використати кошти із програм «Національний кешбек» і «Зимова єПідтримка», стало зручніше.
переглядів: 173
Планові перевірки нехарчової продукції в Україні відновлюють: що потрібно знати
У 2025 році планові перевірки органами ринкового нагляду нехарчової продукції, які були тимчасово призупинені на період дії воєнного стану, а також державний контроль нехарчової продукції митними органами знову діятимуть.
переглядів: 395
Коли мешканці отримають Національний кешбек за грудень?
Національна програма усе більше й більше користується популярністю серед мешканців Рівненщини.
переглядів: 260
Як відновити організм після зимових свят: корисні поради
Після тривалих зимових свят часто важко повернутися до звичного ритму життя. Калорійна їжа, порушення режиму сну та зниження фізичної активності можуть негативно вплинути на самопочуття. Ось кілька порад, як допомогти організму відновитися.
переглядів: 236