31.08.2022, 19:35

Що чекає на рівненських школярів з 1 вересня

Традиційно, 1 вересня 2022 року розпочнеться новий навчальний рік. Тисячі дітей та студентів підуть до шкіл та університетів.
Початок навчального року 1 вересня 2022 року стане найскладнішим для рівненських школярів за весь час незалежності України.

Почнеться він у дистанційному форматі, так як очне навчання у школі можливе лише за умови наявності належного укриття. Про це повідомили у Рівненській міській раді.

У подальшому питання формату навчання буде залежати від наявності належного укриття у закладі освіти та рішення педагогічної ради школи. Далі – вибір буде за батьками.

Нагадаємо, що цього року кожен із батьків зміг самостійно обрати формат навчання для своєї дитини і змінювати його за бажанням.


Зазначимо, що очне навчання буде запроваджуватися тільки для тих дітей, батьки яких дали згоду на очне навчання, а також у межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, які можуть бути використані для укриття дітей.

Зважаючи на те, що не всі заклади освіти мають достатні за розміром укриття, де могли б розміститися усі учасники освітнього процесу, то навчання у них буде відбуватися за змішаним форматом, тобто поєднання очного та дистанційного.

Увага! Форма навчання у школі затверджується педагогічною радою. Вона може змінюватися в залежності від безпекової ситуації.