Наймедовіший з медових: Пухкий рулет з вершковим кремом
Мед – 150г;
Сметана -70 г;
Сода – 0,5 ч л;
Масло - 50 г;
Цукор – 40 г;
Яйце - 1 шт;
Борошно – 150 г.
Крем:
Сметана - 200г;
Вершки - 100г;
Цукрова пудра - 60г;

Приготування медового рулету:
Мед, сметану, масло, цукор помістити в посудину і на вогонь, розігріти, додати соду ,помішуючи до утворення пишної піни. Нехай трішки охолоне, додати яйце та борошно. Все ретельно розтерти. Деко розміром 40*30 застелити пергаментом. Виливаємо тісто, рівномірно вирівнявши. Пекти при 170 10-15хв, орієнтуючись по своїй духовці.

випічка з медом, рулет з кремом, як скрутити рулет, смачний рулет, медовий рулет, споживач
Де у Рівному здати батарейки на утилізацію: список адрес

Жителів Рівненської громади закликають пам’ятати: викидати відпрацьовані батарейки та літієві акумулятори у загальні сміттєві контейнери ЗАБОРОНЕНО!
переглядів: 194
Чи потрібно нести паску та крашанки на кладовище у Провідну неділю

Провідна неділя, або Радониця, — особливий день у православній традиції, коли віряни відвідують кладовища, щоб вшанувати пам'ять померлих родичів.
переглядів: 273
День психолога 23 квітня: найкращі вітання з професійним святом

23 квітня — Всеукраїнський день психолога — професійне свято всіх, хто щодня допомагає іншим долати внутрішні кризи, розуміти себе та будувати гармонійні стосунки з навколишнім світом.
переглядів: 272
Фестиваль тюльпанів "Волинська Голландія": скільки коштують квитки

Популярний квітковий фестиваль "Волинська Голландія" стартує вже цієї пятниці, 25 квітня. На квіткове поле можна буде зайти й безкоштовно, але для певних категорій осіб.
переглядів: 265
Чи можна працювати у Світлий тиждень після Великодня: традиції та прикмети

Світлий тиждень — це період, що починається одразу після Великодня і триває сім днів, до наступної неділі, яка має назву Антипасха або Фомина неділя.
переглядів: 311