12.09.2022, 20:10

Рівнянин здобув кілька медалей на Кубку світу

зображення з ror.gov.ua.

Національна паразбірна зі спортивних танців на візках у складі двох лише спортсменів (один з них - рівнянин) виборола 3 золоті медалі на кубкові світу зі спортивних танців на візках.
Кубок світу відбувався з 10 по 11 вересня у місті Кошіці (Словаччина). Змагалися спортсмени з 18 країн світу.

Наші двоє танцюристів - Сівак Іван та Данкевич Олена здобули яскраві перемоги.
Сівак Іван (Рівненщина):
Індивідуальна програма, клас 2 (чоловіки, класична формула) - золото
Індивідуальна програма, клас 2 (чоловіки, фрістайл) - золото

Фото з facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Комбі латина клас 2:

Сівак Іван у парі з Данкевич Оленою (м. Київ) вибороли золото.

Про це повідомили з Національного комітету спорту людей з інвалідністю/Національного паралімпійського комітету України.

Нагадаємо, Іван Сівак - чемпіон світу і Європи. У 2017 став чемпіоном на Чемпіонаті світу, який відбувався у Бельгії.Рівнянин став найкращим серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату у категорії «соло, клас 2». Окрім того, він здобув і бронзу в категорії «фрістайл соло, клас 2». На змаганнях, які відбулися у місті Кьойк (Нідерланди), дві золоті медалі виборов Іван Сівак у категоріях «Single Men» та «Freestyle Solo». У 2021 році у місті Генуя відбувався кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії «Men’s Freestyle Solo class 2», у категорії «Men’s Single class 2» та у категорії комбі «Латиноамериканська програма».