14.09.2022, 16:30

Росіяни бояться їхати в Україну на війну

фото з ukrinform.ua

В рф скасовують заплановані відправки особового складу в Україну, адже ті відмовляються брати участь у бойових діях
Військовослужбовців 5 окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь в бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів).

У підрозділах, які уже беруть участь у війні проти України катастрофічно не вистачає рашистів. Для вирішення проблеми, суттєво скоротили час на реабілітацію військових після поранень та контузій. Пораненим в шпиталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та пропонують повернутись на війну до України. Лікарям «рекомендують» надавати дозвіл на планові хірургічні втручання тільки по закінченню війни або за прямим дозволом командира пораненого.

Відомий випадок, коли після розриву барабанної перетинки вуха та контузії, військовослужбовця за 3 дні виписали із шпиталю. Офіційний діагноз – «отит». Порадили не застуджувати вухо. При цьому, відмовили у операції.

Наразі окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за рахунок «наявних резервів». Для цього планується передислокування 4 батальйонів так званих «кадирівців». Але наразі ці підрозділи значно недоукомплектовано. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів рф.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, панічно тікаючи, росіяни кидають свої бойові знамена . Росіяни, які обстрілювали Україну, хочуть втекти до Південної Америки