25.09.2022, 14:05

Українці повернулися із шістьма нагородами

Фото з zhyvyaktyvno.org

Дефлімпійська збірна України завоювала шість медалей на командному чемпіонаті світу-2022 з шахів серед людей із порушенням слуху, який відбувався у Варшаві.
Як повідомляє пресслужба Національного комітету спорту інвалідів, українська збірна здобула цілу низку нагород: дві золоті, три срібні та одну бронзову нагороди в особистих і командних першостях, передає Укрінформ.

Від України на турнірі виступали 15 спортсменів, зокрема четверо - в юнацьких категоріях.

Українські шахістки здобули чотири особисті медалі в бліці: по дві в жіночій і відкритій категоріях. Єдине індивідуальне «золото» виграла представниця Донецької області Тетяна Бакланова.

Срібрні медалі здобули Наталя Мироненко з Полтавщини (серед жінок) та киянка Аліна Лянгузова (відкриті змагання), а «бронзу» у відкритому турнірі завоювала Інга Аблогіна з Дніпра.
Жіноча збірна України у складі Тетяни Бакланової, Наталії Мироненко, Альони Осипової й Світлани Гончар посіла перше місце.

Чоловіча команда (Олексій Філіппських, Тарас Овчаров, Володимир Заболотний, Олексій Мусієнко, Денис Колба) стала другою на п'єдесталі переможців.

У змаганнях взяли участь 24 збірні.

Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine.

Про це повідомляє Укрінформ