27.09.2022, 11:30

День вихователя 2022: найкращі привітання у віршах і прозі

День вихователя в Україні щорічно відзначається 27 вересня. У 2022 році ця дата випадає на вівторок. Це свято має ще одну назву — Всеукраїнський день дошкільних працівників (дошкільної освіти).
День вихователя в Україні почали відзначати у 2011 році, коли Кабінет міністрів затвердив постанову N 629 від 13 квітня 2011 року про програму розвитку дошкільної освіти до 2017 року, а також після резолюції I Всеукраїнського з'їзду працівників дошкільної освіти.

У цей день заведено вітати вихователів у дитячих садках. Сайт OGO.ua зібрав популярні привітання у день вихователя в Україні та картинки.

***

Шановні вихователі! Вітаємо вас із вашим професійним святом! Бажаємо вам нескінченного терпіння, адже саме ви – – це перші люди після батьків, з ким діти проводять багато часу. Саме ви вносите величезний внесок у їхнє виховання. Дякую вам за це! Бажаємо, щоб те, що ви віддаєте нашим дітям, поверталося до вас у триразовому розмірі. Зі святом!


***

Вітаємо чудових жінок із величезними добрими серцями. Нехай у житті вам повернеться вся та турбота, ласка і терпіння, які ви даруєте свої маленьким вихованцям. Нехай тепло ваших рук ніколи не забувається цими маленькими крихтами. Бажаємо, щоб вся та любов, яку ви вкладаєте у виховний процес, була винагороджена відповідними почуттями та великою подякою. Із Днем вихователя!


***

Дякую вам за працю, непростий і часом непомітний. Завдяки вашій любові до малюків, вашій щирій турботі та професіоналізму нам, батькам, набагато легше ростити дітей. Бажаємо вам невичерпного джерела сил, здоров'я, натхнення та творчості! Щастя, тепла, достатку вашим сім'ям!


***

Вам, вихователю, спасибі скажу
За радість в очах у сина,
За казки, за ласку, за доброту,
За фрукти з пластиліну.
Поки на роботі ми, ви для дітей –
І мама, і строгий наставник,
Так нехай сяють очі веселіше,
І радісним буде свято!


***

Життя – не кіно, завжди без прикрас,
Але ви її бачите яскраво!
Ми хочемо привітати зі святом вас –
Тримайте завжди свою марку!
Нехай дітки будуть слухняними, розумні,
А ви їм розкажіть казку,
У день вихователя чекають вас квіти
І акварельні фарби!


***

Це ж для кого в дитсадочку
Кожний хлопчик за синочка,
Кожна дівчинка за доньку?
Хто помиє їм долоньки,
Хто потішить, заспокоїть,
Навіть синець загоїть?
Хто танцює і співає,
Хто про все на світі знає?
З ким цікава кожна гра?
З ким в безпеці дітвора?
Хто в турботах повсякчас?
Це, звичайно, все про вас –
Вихователько моя!
Вас вітаю зі святом я
І бажаю Вам цвісти.
Нам до Вас рости й рости!


***

Безліч різних мов вихователь знає,
Бо до кожного з дітей він підхід свій має.
Знов олівчика кладе до маленьких ручок:
Додавати та віднімати вчить малих чомучок.
Про усі земні дива дітлахам розкаже,
Де єноти живуть, кожному покаже.
Наче мама, пригорне й обійме ніжненько, –
Буде птахам-малюкам, мов в гнізді, тепленько.
У любові цілий день в нього діти-квіти.
Будуть гратися, співати, і життю радіти.
Тож цю працю клопітку поважати треба:
Вихователь для дітей нахиляє небо!


***

Жовкне листя у вересні,
Біжать ваші роки,
Але кожен випуск дітей
Ви пам'ятаєте завжди.
І немає людей щасливішими,
Ніж ті, хто виховав дітей.
Нагородою буде їм завжди,
Усмішки дитячої краса.
З днем вихователя дитячого садка!


***

Вітаю з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Бажаю від дитячого галасу ніколи не втомлюватися, а тільки радіти разом з маленькими бешкетниками кожному новому дню, кожній новій ідеї. Здоров'я, терпіння і внутрішньої гармонії, а також удачі, радості та розуміння у стосунках з близькими людьми!


***

Шановні вихователі! Вітаємо вас з вашим професійним святом! Бажаємо вам нескінченного терпіння, адже саме ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Дякую вам за це! Бажаємо, щоб те, що ви віддаєте нашим дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!


***

Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але ви її виконуєте на "відмінно". У ваше професійне свято хочеться подякувати вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, терпіння, успіхів, щастя і радості.


***

Вітаю з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Бажаю з кожним днем вчитися у дітей бути щасливою людиною просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Здоров'я, сил і безмежної любові до дітей.


****

Дорогі вихователі та всі працівники дитячого садка! Сьогодні ми святкуємо ваше професійне свято і хочемо побажати, щоб ви завжди були здорові, щоб дух ваш був бадьорий і веселий! Доброго вам серця, величезного терпіння і великої любові до наших маленьких бешкетників! Хай не черствіють ваші душі, не старіє оптимізм, не зникають з облич привітні усмішки! Будьте щасливі, живіть в достатку, радості та добробуту! Теплоти вам і розуміння, любові та поваги, краси та радості на довгі роки!


***

Дякуємо вам за працю, непросту і часом непомітну. Завдяки вашій любові до малюків, вашій щирій турботі та професіоналізму нам, батькам, набагато легше ростити дітей. Бажаємо вам невичерпного джерела сил, здоров'я, натхнення і творчості! Щастя, тепла, достатку вашим родинам!


***

Сьогодні ми вітаємо зі святом всіх вихователів і дошкільних працівників. Нехай святковим буде кожен ваш день, кожна мить. Ті, хто любить дітей, хто вміє лікувати дитячі душі, гідний любові та шани. Так нехай завжди любов освітлює ваше життя. Нехай вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Здоров'я вам і удачі!


***

Дорогі працівники ДНЗ! Вітаємо вас з професійним святом. Бажаємо вам всього найкращого, нехай збудуться ваші найпотаємніші мрії. Ви – справжні герої, які взяли на себе відповідальність за виховання наших дітей. Ми дякуємо вам за те, що завдяки вам наші дітки ростуть розумними, чуйними та активними. Нехай цей день буде для вас чарівним, як і весь ваш життєвий шлях.