29.09.2022, 16:50

Чим удобрити садові дерева восени?

Осінні підживлення дуже важливі. Вони заповнюють запас недостатніх макро-і мікроелементів, тим самим допомагаючи деревам підготуватися до здорової зимівлі.
Починаємо підгодовувати дерева прямо зараз (наприкінці серпня) і продовжуємо до жовтня.

Восени рослини найбільше потребують саме фосфорно-калійних добрив. Підійдуть також універсальні. Наприклад, азофоска, яка придатна для будь-яких типів ґрунтів, а також підживлення квітів та декоративно-листяних рослин.

ПЛОДОВІ ДЕРЕВА підгодовуємо залежно від їхнього віку.
Культурам молодше 8 років знадобиться 30 кг перегною. Деревам старше 9 років – 50 кг.
Необхідно закласти добриво в землю на 12-15 см (для сливи та вишні) або 15-20 см (для груші та яблуні).

Яблуню та грушу підгодовуємо органікою, а також суперфосфатом (300 г) та сульфатом калію (200 г). Закладаємо препарати разом із перегноєм. Або розкладаємо навколо дерева, засипаємо землею та проливаємо.

Вишню та сливу щедро поливаємо наступним розчином: 3 ст.л. суперфосфату + 2 ст. сульфату калію на 10 л води. Витрачаємо по 4 відра такого підживлення на кожне доросле дерево.
Щоб досягти розчинення суперфосфату у воді, слід піти на невелику хитрість: залити окропом гранули. Зазвичай при цьому використовують наступну пропорцію – 100 г сухої речовини на 1 літр води. Не треба переживати, що контакт з окропом якось погіршить властивості добрива або зменшить ефект. Цього не станеться.

З КОМПЛЕКСНИХ ЗДОБРІВ можна використовувати «БіоМайстер Соковиті плодові» або гранули «Long time», які вивільняють поживні компоненти протягом 100 днів. Кожна гранула містить усі необхідні елементи, що сприяють оптимальному росту рослин та рясному плодоношенню.

Друзі, пам'ятайте, що правильний догляд і своєчасні підгодівлі творять чудеса і обіцяють рясні врожаї здорових плодів!
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ