29.09.2022, 17:28

ТОП-7 морозостійких сортів троянд

Якщо не знаєте, які саме троянди купити ми підготували для вас топ-7 морозостійких сортів, які добре буде посадити під зиму!
Зберігайте собі та відправляйте друзям-садівникам!

1. Троянда англійська Джубілі Селебрейшен – великі, густомахрові квітки, які протягом дня змінюють своє забарвлення! Сорт порадує безперервним цвітінням з червня до перших морозів, стійкістю до негоди, хвороб та холодів.
2. Роза канадська Луїза Багнет - розкішна аристократка з білими квітками та яскравими темно-ліловими мазками. Саджанець стійко переносить морози до -40 ° C і радує чарівним цвітінням і пахощами.
3. Троянда плетиста Розаріум Ютерсен - відрізняється своїми мальовничими яскраво-малиновими бутонами, які повністю закривають листя! Сорт чудово переносить холод і не піддається захворюванням.
4. Троянда спрей Вайт Лідія - зовсім невибагливий, морозостійкий сорт, який чудово живе і цвіте круглий сезон, не боячись сонячних променів і літніх дощів.
5. Троянда флорибунда Інка – стійка до хвороб та не реагує на перепади температур, витримує морози до –30 °C. Цвітіння рясне та ремонтантне.
6. Троянда флорибунда Мідсаммер - має відмінний імунітет до різних хвороб та високу стійкість до спеки, холоду та дощу. Рожеве забарвлення з жовтою серединкою махрових бутонів у формі келиха вразить вас своєю красою.
7. Троянда чайно-гібридна Чорна магія - справді розкішна та елегантна квітка. Цвіте з липня до жовтня. Славиться високою холодостійкістю та жаростійкістю.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ