12.10.2022, 20:42

Спортивний фронт: як рівненські спортсмени перемагають під час війни

В період війни особливо важливо, щоб український прапор майорів на п'єдесталах міжнародних та світових змагань. Адже спортивний фронт теж працює на перемогу. Саме для цього вихованці спортивного простору Праджат постійно тренуються та їздять на різноманітні змагання.
Спортивний простір Праджат виховав вже не одного чепіона. За час роботи тренери Праджату підготували призерів Кубків Світу, Кубків Європи та інших престижних змагань.- Для нас надзвичайно важливо, щоб молодь відчувала нашу підтрмку. Тому від початку війни ми не припинили роботу, бо переконані, що спорт теж працює на нашу з вами велику перемогу, - говорить співзасновник спортивного простору Праджат Олексій ЯНИЦЬКИЙ. - Тільки за останні місяці ми маємо перемоги з Кубку Європи, Кубку світу та інші. Чи не це може стати якнайкращим підтвердженням спільних зусиль тренерів та спортсменів.

Крім того, що спортивний простір Праджат має прекрасну тенувальну базу для спортсменів, професійних тренерів, а ще співзасновники спортивного простору Праджат на постійній основі допомагають спортсменам фінансово для участі в тих чи інших змаганнях.Тільки за останні місяці в Праджат з перемогами повернувся Габіб Самедов. Він привіз до Рівного перемогу з Кубку Європи по К-1 (серед дорослих).
Швидка та впевнена перемога Габіба достроково у другому раунді нокаутом суперника завдяки удару в печінку – результат важкої, плідної підготовки спортсмена разом з тренером Олексієм Твердохлібом.
У травні Сімонович Ілона стала бронзовою призеркою Кубка Світу серед юніорів в Будапешті. А вже в жовтні вона стала фіналісткою Чемпіонату світу серед юніорів з кікбоксингу WAKO.
Серед успішних вихованок Праджату - Олена Лотоцька. Призерка Кубку Європи, Кубку України та інших престижних змагань.Тим самим усіх досягнень вихованців спортивного простору Праджат і не перерахувати. Адже спортсмени та тренери постійно злагоджено працюють на перемоги та показують блискучі результати. То ж ми почуємо про них ще не раз.

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ