15.10.2022, 08:55

У Рівному запрацював магазин місцевих виробників

Вчора, 14 жовтня, у Рівному розпочав свою роботу майданчик #Підтримуй_Рівненське. Його відкрили в рамках виконання заходів міської програми підтримки малого і середнього бізнесу, пише Рівненська міська рада.
Запускаємо локацію за підтримки місцевого бізнесу та для підтримки місцевих виробників. Найближчі два місяці він діятиме у тестовому режимі. Тут вже розпочали роботу представники Асоціації легкої промисловості. Тому представлений одяг восьми рівненських брендів та галантерея,” - розповів директор Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради Володимир Липко.

За його словами, у першу чергу перевага надаватиметься тим виробникам, які не можуть самостійно відкрити офлайн-магазини.

"Зміна представлених брендів відбуватиметься щоквартально. Усе, аби познайомити рівнян з якомога більшою кількістю місцевих бізнесів та зробити асортимент максимально різноманітним,” - додає Володимир Липко.

Приємно, що моя ініціатива #Підтримай Рівненське врешті переросла у такий якісний проект! Вірю, що вдасться таким чином іще більше познайомити рівнян з нашими виробниками, а тим підприємцям, які не можуть самостійно відкрити офлайн-магазин, - залучити додаткових клієнтів! А це в свою чергу — збільшить надходження до бюджету нашого міста й допоможе утримати наш економічний фронт. Адже саме працююча економіка — запорука стабільного становища держави!” - зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ