Ми у Facebook
17.10.2022, 17:07

Рівнянин отримав відзнаку від ОК Захід

Співзасновник Спортивного простору СИЛА Олексій Яницький отримав почесну відзнаку з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Олексій Яницький неодноразово підтримував наших військових, як волонтер та благодійник. З нагоди свята Покрови та Дня захисників та захисниць України йому вручили почесні нагороду від ОК Захід.Мова йде про почесну монету від військових, яка має велике символічне значення.

Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали. Слава Україні! Героям слава! Такі слова зазначені на цій монеті і це дійсно підтвердження того, що тільки в єдності наша сила.

- Мені дуже приємно отримати таку відзнаку від ОК Захід. Особисто вдячний кожному, хто боронить наше мирне небо і разом з колегами ми обов'язково далі будемо підтримувати наших героїв та тримати свій фронт, - говорить Олексій Яницький.

До слова, чимало благодійних проектів Олексій Яницький реалізовує разом з співзасновником Спортивного простору СИЛА Володимиром Зленком. Зокрема, підтримка військових, безкоштовні заняття для малозабезпечених діток та підтримка спортсменів.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ