Рівнянин отримав відзнаку від ОК Захід
Олексій Яницький неодноразово підтримував наших військових, як волонтер та благодійник. З нагоди свята Покрови та Дня захисників та захисниць України йому вручили почесні нагороду від ОК Захід.
Мова йде про почесну монету від військових, яка має велике символічне значення.
Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали. Слава Україні! Героям слава! Такі слова зазначені на цій монеті і це дійсно підтвердження того, що тільки в єдності наша сила.
- Мені дуже приємно отримати таку відзнаку від ОК Захід. Особисто вдячний кожному, хто боронить наше мирне небо і разом з колегами ми обов'язково далі будемо підтримувати наших героїв та тримати свій фронт, - говорить Олексій Яницький.
До слова, чимало благодійних проектів Олексій Яницький реалізовує разом з співзасновником Спортивного простору СИЛА Володимиром Зленком. Зокрема, підтримка військових, безкоштовні заняття для малозабезпечених діток та підтримка спортсменів.
олексій яницький, рівняни, відзнака, праджат, Рівне, новини Рівного
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 195
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 200
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 246
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 232
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 228