Робота з дітками з особливими освітніми потребами – моя мрія та особиста мета
– Я – молодий спеціаліст, який лише розпочинає свою роботу і робить це у воєнний час, а це має свої особливості. А започаткувала свою приватну практику, так зване логопедичне репетиторство, коли навчалася на другому курсі університету. Стартувало все з підготовки до школи дітей 5-7 років. Це був дуже крутий досвід, який став класним підробітком для мене, дав зрозуміти, чи дійсно хочу працювати за спеціальністю.
– З початком повномасштабної війни я почала надавати онлайн-консультації для батьків та психологічну допомогу для дітей та підлітків, адже отримала хорошу базу в університеті не лише з логопедії, а й з психології.
– Наразі працюю з корекцією звуковимови, займаюся підготовкою до школи, комплексно працюю з дитиною з особливими освітніми потребами. Крім того, у мене є можливість надавати онлайн-консультації. На відміну від очних консультацій, онлайн-консультації мають певні свої особливості. Якщо це консультація з батьками про дитину і її мовлення, то робота будується за таким принципом: батьки описують запит, тобто питання, з яким до мене звертаються, а я, вивчивши цей запит, даю батькам пораду. Але наголошую, що найкраще для батьків не самолікування, а звернення до спеціалістів. І тоді вже пропоную свої послуги.
Якщо говорити про онлайн-взаємодію з дитиною, то для логопеда-початківця цей варіант я особисто вважаю неактуальним. Адже комунікувати з дитиною, не маючи можливості до неї доторкнутися й допомогти, буде мегаскладно. Це не буде давати бажаного результату. Простіше кажучи, для онлайн-взаємодії з дитиною потрібен досвід і величезна наполегливість. Такого досвіду у мене поки що немає.
– Але моє життя – не тільки робота. Найбільше моє хобі – це заняття з вокалу у студії Марії-Злати. Для мене спів – це можливість наповнитися енергією та силою для звершень. А також просто розслабитися, випустити негативні емоції у безпечний спосіб. Оскільки робота вчителя доволі енергозатратна, має бути щось, звідки ти черпаєш енергію. Для мене це спів.
– Нещодавно я почала вести свій блог в інстаграмі. Мій Instagram blog – це ще одна величезна улюблена частина життя, якій вже чотири роки. Взагалі мій блог з'явився випадково, через нездійснені журналістські амбіції та потік творчої душі. Це був своєрідний спосіб позбутися своїх комплексів і відкритися світу, прийняти себе справжньою.
Бажаю нашим читачам не припиняти вірити у нашу перемогу, як би часом це важко не було.
Допомагайте людям, працюйте, якщо маєте можливість, вірте у ЗСУ, допомагайте їм.
І все буде Україна!
новини Рівного, Рівне, рівняни, психолог, логопед, анастасія антонюк
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 325
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 622
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 300
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 318
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 308