27.10.2022, 11:32

У Луцьку перед вікнами квартирного будинку збираються поставити церкву

У Луцьку перед входом у приватне приміщення, що знаходиться у багатоквартирному будинку, з’явився хрест, вазонок з квітами та напис “церква”. Чи це реально на тому місці збираються будувати храм, відразу перед вікнами квартир, чи це недолугий жарт?
На проспекті Відродження у Луцьку, поблизу входу до приватного стоматологічного кабінету, мешканці помітили дивну ситуацію: на місці, де мала б вкладатися бруків, з’явився дерев'яний хрест, на якому написано “церква” - ніби символ того, що будуватиметься храм.

Знімком поділилася учасниця групи у соцмережі “Фейсук” Ірина.


Люди . Доброго ранку. Вулиця Відродження(навпроти ринку). Може хтось знає що це за церква в житловому будинку?
- пише авторка допису.

Як виявляється, цей “знак” не залишився без уваги. У коментарях люди почали ділитися своїми припущеннями і здогадками.

Більшість мають здогадку, що постане церква московського патріархату - і це їх обурює.

Люди такі святі,що скоро будуть ставити церкви в кожному будинку.І як люди не розуміють,що будь-яка церква це зараз хороший бізнес,
- пише користувачка Люда Горбачук.

Були й такі припущення, що це “ПСЦ - приватна стоматологічна церква”. А “перед стоматологічною процедурою, спочатку потрібно зайти й помолитися)))”

Раціональним здається думка представників малого бізнесу, які вважають, що поставивши знак уявної церкви, люди, яким заважає бруківка до стоматології, хочуть висловити своє незадоволення, але водночас не розумію, що створюють перешкоди тим, хто намагається у скрутний час підтримати економіку країни.

Там зробили комерційне приміщення, і виводили щоб вхід був зі сторони відродження, от напевно і не дозволяють власникам комерції, щоб там клали бруківку,
- коментує користувач Друзі Стилю-Перукарня.

Серед дописувачі є і ті, хто каже, що бачив організаторів даного знаку. А згодом помітили нову записку.Цікаво, чим закінчиться історія з цією забудовою? Чи відреагує власник стоматологічного кабінету на такі ультиматуми?
Дописувачі уже відмітили в коментарях і очільника міста Луцьк Ігоря Поліщука, і Муніципальну варту.

Побачимо, як то кажуть