Ми у Facebook
28.10.2022, 08:00

Дорого жити без світла: Скільки коштують свічки на ринку

Фото ілюстративне

22 жовтня у Рівному розпочалась енергетична криза через ракетний удар з боку росії. Через це у місті почались планові відключення електрики для громадян. Як наслідок, зріс попит на свічки та шкарпетки, адже потрібно хоч якесь освітлення, а зігрівають теплі шкарпетки, замість обігрівачів.
Про те наскільки здорожчали свічки, Суспільному розповіли підприємці на міському ринку.

Богдан Коток — один з підприємців, котрий займається продажем свічок. Зараз, розповідає, одна коштує 30 гривень, якщо ж купувати пачкою по шість штук — по 25 гривень. Попит на них зріс удесятеро, відколи розпочалися відключення від електроенергії, каже підприємець.

“На свічки взагалі був попит великий, свічки не було, немає завозу, проблема зі свічкою йде по всій Україні, немає де замовити. До суботи, до обстрілу по підстанції, її ще можна було десь замовити, не було такого попиту. Коли в людей стало зникати світло, відповідно, одразу пішов ажіотаж і одразу її всю розкупили. Якщо за день можна було продати, наприклад 50 упаковок, то зараз 500 упаковок просто за день розбирають”, — пояснює Богдан Коток.

Продавчиня Марія Дідушок, яка продає шкарпетки, розповідає, що раніше вони коштували 100-110 гривень з пару. Цьогоріч ціна на них — 140-150 грн.

Нагадаємо, у Рівному ще не почався опалювальний сезон, температурні показники не дозволяють запустити котельні для обігріву багатоквартирних будинків.

На правах реклами